NoVa Park szykuje atrakcje na Dzień Mamy


NoVa Park szykuje atrakcje na Dzień Mamy
2024-05-21
Zdjęcia mam jak z okładki i kreatywne warsztaty dla dzieci – to wszystko pojawi się w NoVa Parku już 25 maja.

Gorzowskie centrum z okazji Dnia Mamy przygotowało szereg atrakcji. Nie zabraknie również konkursu, w którym będzie można wygrać karty podarunkowe.

 

Macierzyństwo to wspaniała życiowa rola, dlatego NoVa Park w szczególny sposób celebruje Dzień Mamy. 25 maja, czyli w najbliższą sobotę, szykuje atrakcje dla wszystkich mam oraz ich dzieci. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 19.00, a rozrywkowa strefa będzie usytuowana na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

 

Dbając o swoich najbliższych, mamy często na co dzień zapominają o sobie. Dlatego NoVa Park przypomni im, że zasługują na to, by trafić na okładkę topowego magazynu. Dzięki Fotobox Magazine każda mama będzie mogła zapozować do zdjęcia przy profesjonalnym oświetleniu i z użyciem wyjątkowych gadżetów. Wszystko po to, by następnie zaprojektować własną okładkę ze swoim zdjęciem w roli głównej.

 

Przy okazji sesji okładkowych w Fotoboxie w NoVa Parku mamy będą mogły wziąć udział w konkursie. By to zrobić, należy w czasie trwania konkursu zamieścić na profilu centrum w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie z Fotoboxa w NoVa Parku oraz odpowiedzieć na pytanie: „Co kochasz w byciu mamą?”. Autorki najciekawszych odpowiedzi zdobędą karty podarunkowe NoVa Parku o wartości 100 zł i będą mogły wykorzystać je na swoje przyjemności.

 

Z kolei dzieci szukające pomysłu na prezent dla mamy będą miały do wyboru szereg różnych warsztatów w NoVa Parku. Podczas zajęć wykonają unikalne upominki, które wywołają uśmiech na twarzy każdej rodzicielki. Na warsztatach będzie można stworzyć m.in. magiczne życzenia, z których wyrosną kwiaty – ten unikalny upominek będzie miał formę listu w butelce. Nie będzie to jednak zwykły list, bo zostanie napisany na papierze czerpanym pełnym nasion kwiatów, które następnie można posadzić.

 

W tym dniu będzie też można zrobić sobie zdjęcie z mamą aparatem Instax. Wydrukowaną fotkę warto włożyć do efektownej ramki, którą również będzie można stworzyć na warsztatach. Kolejnym pomysłem na prezent będzie kwiecista własnoręcznie wykonana zakładka do książki, która sprawdzi radość każdej mamie uwielbiającej czytać. Inną propozycją będzie zawieszka z masy solnej, pełna własnoręcznie ułożonych kwiatów, malowana i zdobiona. Podczas wydarzenia będzie można wykonać też laurki od serca: unikalne i udekorowane kwiatowymi motywami, pozostaną piękną pamiątką dla mamy na długie lata.

 

Dzień Mamy w NoVa Parku będzie idealnym pretekstem do tego, by rodzinnie spędzić czas i cieszyć się obecnością najbliższej nam osoby. Świetna zabawa, konkurs z nagrodami i możliwość stworzenia niepowtarzalnych prezentów sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze piękniejszy.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl