Nowa aranżacja strefy restauracyjnej w CH Focus


2024-03-26
Nowa aranżacja strefy restauracyjnej w CH Focus

Strefa restauracyjna w popularnym centrum handlowym Focus zostanie odświeżona. Efektem będzie nowa, ładniejsza aranżacja oraz większa, bardziej funkcjonalna przestrzeń konsumpcyjna. Food court zyska więcej miejsc siedzących i stolików w otoczeniu zieleni, pojawią się także wygodne siedziska zapewniające krótki odpoczynek w czasie zakupów. Strefa restauracyjna w nowej odsłonie dostępna będzie dla klientów Focusa tuż po świętach wielkanocnych.

 

Prace remontowe rozpoczną się już pod koniec marca. W ich efekcie strefa restauracyjna przejdzie widoczną zmianę i zyska nowoczesną przestrzeń, w której będzie można nie tylko zamówić i zjeść ulubiony posiłek, ale także spotkać się ze znajomymi czy odpocząć. W miejsce dotychczasowego wyposażenia wstawione zostaną nowe meble w wielu wariantach, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Pojawi się więcej blatów z hokerami oraz dodatkowe stoliki i siedziska tapicerowane. Dzięki temu centrum handlowe zyska prawie 100 dodatkowych miejsc do siedzenia w strefie restauracyjnej, łącznie oferując ponad pół tysiąca.

 

To jednak nie wszystko. Food court ożywi więcej roślinności. Nowe wyposażenie i żywa zieleń sprawią, że to miejsce stanie się jeszcze bardziej przyjazne do konsumpcji. Z nowej strefy restauracyjnej goście będą mogli skorzystać na przełomie marca i kwietnia. Obsługiwać ją będą dotychczasowi najemcy: Mc’Donalds, Burger King, Berlin Doner Kebap, KFC, North Fish, Express Oriental, Starbucks, Fresh&Go, Top Lunch, Be Sushi.

 

W sobotę 6 kwietnia centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów wyjątkową akcję promocyjną. Uczestnicy klubu #maszokazje będą mogli skorzystać z kuponów zniżkowych do restauracji i kawiarni oraz odebrać inne atrakcyjne nagrody. Dodatkowo na terenie galerii będzie dostępna strefa foto, nie zabraknie też bezpłatnych degustacji, będzie można spróbować różnorodnych przysmaków, zarówno słodkich, jak i słonych.

 

Ponadto efektowną metamorfozę zapowiada restauracja Pizza Hut. Jej lokal przejdzie gruntowny remont w okresie od 25 marca do 5 maja, dlatego w tym czasie będzie zamknięty. W nowym, wyjątkowym wydaniu Pizza Hut zaprezentuje się klientom po majówce.

 

– Bydgoszczanie poszukują nowoczesnych i wyjątkowych miejsc, w których mogą przyjemnie spędzić czas i coś dobrego przekąsić. Metamorfoza naszego food court’u sprawi, że powstanie nowoczesna przestrzeń spełniająca oczekiwania klienta. Dzięki wprowadzeniu ciekawych rozwiązań, cała strefa będzie służyć do spożywania rodzinnych posiłków, jak i do wypoczynku podczas zakupów czy spotkań ze znajomymi. Większa i wygodniejsza strefa restauracyjna to ukłon w stronę naszych gości odwiedzających nas regularnie, którzy ostatnio coraz częściej sygnalizowali nam, że jest w niej za mało miejsc mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl