Nowa biała farba Jedynka Perfekcyjna Plus


2021-09-29
Wyjątkowy efekt bieli można uzyskać na ścianach i suficie dzięki nowej farbie antyrefleksyjnej Jedynka Perfekcyjna Plus, która optycznie maskuje niedoskonałości podłoża oraz zapobiega żółknięciu i pękaniu powłoki.

Ponadto, dzięki technologii wykorzystującej związki tytanu zapewnia w pełni matowy efekt, zwiększoną trwałość i lepszą silę krycia. Jest przy tym wyjątkowo wydajna i niemal nie emituje LZO.

Jedynka Perfekcyjna Plus dzięki powłoce Antyrefleks skutecznie tuszuje niedoskonałości podłoża, maksymalnie eliminując smugi podczas malowania i zapewniając piękny efekt jednolitej bieli, który utrzymuje się przez długi czas. Farba zapobiega bowiem przyciąganiu kurzu, nie żółknie i nie pęka, zapewnia też mikrowentylację pomalowanej powierzchni dzięki mikroporowatej strukturze. Posiada przy tym wysoką wydajność (do 14m²/l) przy ograniczonej do minimum zawartości Lotnych Związków Organicznych (poniżej 1g/l). Krótki czas schnięcia pozwala na szybkie przeprowadzenie prac.

Umożliwia tworzenie wnętrz w idealnej bieli, które zachwycają świetlistością, świetnie komponując się zarówno z naturalnym drewnem, metalowymi meblami, jak i nowoczesnymi materiałami dekoracyjnymi. Stanowi doskonałą bazę zarówno dla tworzenia klasycznych aranżacji, jak i oryginalnych wnętrz w designerskim wydaniu.

 

Więcej informacji nt. farby Jedynka Perfekcyjna Plus można znaleźć na stronie: https://farbyjedynka.pl/pl/produkty/jedynka-perfekcyjna-plus

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl