Nowa odsłona STROPY.PL


Nowa odsłona STROPY.PL
2017-11-16
Portal STROPY.PL – pierwszy w Polsce system bezpłatnej wyceny oraz porównania stropów online – jest już dostępny w nowej odsłonie. To nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale także ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności, dzięki którym jeszcze szybciej porównamy stropy.

STROPY.PL to odpowiedź na rosnące wymagania współczesnego inwestora, który coraz częściej woli szybko porównać produkty w Internecie i skorzystać z pomocy zaufanego doradcy w konkretnej dziedzinie. Następnie chce jak najszybciej wycenić wybrany produkt online. System daje możliwość porównania wszystkich stopów w jednym miejscu. Aby znaleźć rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jedyne czego potrzebujemy, to odrobina czasu oraz urządzenie z dostępem do Internetu.


Wybór stropu w trzech krokach

Na łamach serwisu znajdziemy przede wszystkim szczegółowy opis i rozbudowaną specyfikację poszczególnych systemów stropowych. Od teraz na stronie głównej dostępne są trzy zakładki: POZNAJ STROP, WYBIERZ STROP, WYCEŃ STROP. Na podstronie POZNAJ STROP znajdziesz najważniejsze informacje na temat różnych rodzajów stropów. WYBIERZ STROP to kompleksowe zestawienie wszystkich istniejących rozwiązań. W wyborze odpowiedniego systemu stropowego pomoże dostępna na stronie Tabela porównawcza, w której poszczególne rodzaje stropów zostały skategoryzowane i ocenione w pięciopunktowej skali - im więcej punktów (maksymalnie 5), tym strop charakteryzuje się lepszymi parametrami w danej kategorii.

Zaufaj doradcy

 

STROPY.pl daje także możliwość porozmawiania online z doradcą. Jeśli mamy wątpliwości jaki strop wybrać, wystarczy po prostu o to zapytać. Strop jest jednym z ważniejszym elementów domu, dlatego jego wybór jest bardzo istotny. Zaufajmy fachowym doradcom, a nie przypadkowi.

Błyskawiczna wycena online

Po wyborze produktu spełniającego nasze oczekiwania  możemy przejść do WYCENY STROPU. Portal STROPY.PL oferuje bezpłatną wycenę poprzez stronę WWW. Wystarczy wysłać zapytanie poprzez prosty formularz i poczekać na odpowiedź.

Kompleksowa obsługa

STROPY.PL to jedyna strona, która umożliwia obsługę realizacji zamówienia stropu całkowicie online. Cały proces wyboru i zamówienia odbywa się poprzez stronę WWW. Na nowej stronie w celu uzyskania dodatkowych informacji i szybszej realizacji zamówienia można skorzystać również z funkcji czata i porozmawiać z doradcą w trybie online.

Jedną z nowości STROPY.PL jest także zakładka Projekty, w której znajdziemy gotowe projekty nowoczesnych domów, zawierając opisywane i oferowane w serwisie systemy stropowe. Projekty przygotowane są przez wydawcę katalogów projektowych, firmę Archeton.

Oprócz rozbudowanej wiedzy na temat systemów stopowych nie brakuje również najważniejszych informacji  i aktualności z branży budowlanej. Portal STROPY.PL dostępny jest zarówno z poziomu przeglądarek na komputerach, jak i urządzeń mobilnych.Nadesłał:

NiebieskiOcean

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl