Nowa wkrętarka Skila model 2436
Wkręcanie nie musi być czasochłonne, uciążliwe czy kosztowne. Wystarczy domową skrzynkę narzędziową wyposażyć w nową wkrętarkę Skila (model 2436), która jest mała, poręczna, łatwa w obsłudze i wydajna.
Można ją mieć zawsze pod ręką, gdyż mieści się w każdej kieszeni. Wyróżnia się przystępną ceną. Urządzenie pojawiło się w sprzedaży w styczniu.
Wkrętarka to jedno z podstawowych urządzeń, które wykorzystujemy do różnorodnych prac remontowych w domu i wokół niego. Osoby, które wykonują prace montażowe docenią kompaktową budowę, prostą i komfortową obsługę nowej wkrętarki Skila 2436 (3,6 V). Jej dodatkowym atutem jest przystępna cena, co sprawia, że jest to produkt na każdą kieszeń.
Warto podkreślić, iż oprócz wygodnego w obsłudze włącznika oraz przełącznika kierunków obrotów, narzędzie posiada automatyczną blokadę wrzeciona. Blokada umożliwia użycie dodatkowej siły ręcznej, np. w razie konieczności dokręcenia wkrętu. Poza tym uchwyt ¼ cala, rozszerza wszechstronność wkrętarki, oferując możliwość stosowania wielu końcówek standardowych, specjalistycznych, kluczy nasadowych, czy wierteł z chwytem sześciokątnym.
Nowa wkrętarka dostępna jest w dwóch wersjach. Wersja podstawowa, w opakowaniu kartonowym, posiada magnetyczny uchwyt oraz po jednej końcówce do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym i rowkiem krzyżowym. Rozszerzona wersja, w walizce, zawiera 35 końcówek wkręcających i akcesoriów, m.in. końcówki do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym, krzyżowym, Pozidriv, Torx, do śrub z łbem sześciokątnym, a także wiertła, klucze nasadowe i przedłużki.
Sugerowana cena brutto (luty 2009):
- wkrętarka Skila 2436 (wersja podstawowa) - 119 zł
Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).
Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.
Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).
Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl
Nadesłał:
ap
|