Nowe marki w NoVa Park


Nowe marki w NoVa Park
2020-02-12
W ostatnim miesiącu oferta handlowa NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim poszerzyła się o dwie nowe marki. Do grona najemców dołączyły znana na gorzowskim rynku pralnia EKO-PRAL oraz sklep z zabawkami TOP TOYS. Nowe salony zajmują łączną powierzchnię ponad 178 m2.

Pralnia EKO-PRAL jest obecna w Gorzowie od 1998 roku. Klienci NoVa Park mają do wyboru usługi prania wodnego i czyszczenia chemicznego garderoby, w tym sukien ślubnych i odzieży skórzanej, a także kołder i poduszek oraz pokrowców na materace. Na życzenie Klienta  pralnia oferuje także usługę prasowania koszul. Dla stałych klientów EKO-PRAL przygotował bezpłatne karty rabatowe opiewające na 10% zniżki.

Drugim nowym najemcą w NoVa Park jest TOP TOYS, czyli sklep z zabawkami zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W ofercie znajdują się produkty marek LEGO, PLAYMOBIL oraz MAYKA.

„Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, dlatego regularnie poszerzamy ofertę handlową NoVa Park. Tym razem do grona naszych najemców dołączył sklep TOP TOYS – stworzony z myślą o dzieciach i oferujący szeroki wybór zabawek najpopularniejszych marek, a także pralnia EKO-PRAL, która gwarantuje terminowe i wysokiej jakości usługi” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Pralnia EKO-PRAL o powierzchni ponad 72 m2 jest zlokalizowana na poziomie 0, obok salonu Orange. Sklep z zabawkami TOP TOYS operuje na powierzchni ponad 106 m2 i znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko salonu Deichmann.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl