Nowe myjki wysokociśnieniowe Aquatak Go oraz Aquatak Go plus firmy Bosch


Nowe myjki wysokociśnieniowe Aquatak Go oraz Aquatak Go plus firmy Bosch
2008-10-31
Mycie mebli ogrodowych, tarasu, samochodu lub roweru może być komfortowe dzięki nowym myjkom wysokociśnieniowym Aquatak Go i Aquatak Go plus firmy Bosch.

Produkty ważą 4 kg i tym samym są najlżejszymi urządzeniami w swojej klasie. Czterokołowy wózek sprawia, że urządzenia są bardzo mobilne. Myjki Aquatak Go są poręczne, lekkie i łatwe w obsłudze. Przy maksymalnym ciśnieniu 100 barów czyszczenie ganku, roweru czy samochodu jest proste i szybkie. Wąż i uchwyt pistoletowy są połączone praktycznym złączem kulkowym, które ułatwia manewrowanie urządzeniem i zapobiega skręceniu węża.

Pompa zintegrowana w myjkach Aquatak zasysa wodę czyszczącą przez układ filtrujący, na przykład z beczki z deszczówką. W ten sposób użytkownik może umyć chodnik lub samochód niezależnie od dostępu do sieci wodociągowej.

Praktyczną innowacją jest wąż ciśnieniowy w formie spirali, wykonany z elastycznego materiału i dający się rozciągnąć do długości 2,5 metra. W stanie złożonym potrzebuje zaledwie 20 cm miejsca. Tym samym różni się istotnie od stosowanych dotąd sztywnych węży ciśnieniowych. Tak wyposażona nowa myjka nie wymaga dużej przestrzeni podczas przechowywania.

Dwa warianty Aquatak Go i Aquatak Go plus różnią się mocą nominalną i wielkością przepływu. Aquatak Go to 1050 W i 300 l/h, a Aquatak Go plus to 1300 W i 320 l/h. Aquatak Go posiada w wyposażeniu standartowym lancę obrotową Roto do wydajnego czyszczenia i poręczną torbę na akcesoria.

Sugerowana cena detaliczna brutto, sierpień 2008:
- myjka Aquatak Go - 449 zł
- myjka Aquatak Plus - 579 zł


Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl