Nowość marki CREATON - Dachówka SIMPLA w kolorze łupka FINESSE glazurowana


2019-05-15
SIMPLA dołącza do modnej kolekcji dachówek ceramicznych CREATON dostępnych w kolorze łupka z powierzchnią FINESSE glazurowaną.  Wiosenna nowość w ofercie jest znakomitą propozycją dla wszystkich inwestorów szukających na swój dach rozwiązań modnych nie tylko pod względem formy, ale również i barwy.

Kolor łupka to doskonały wybór, ponieważ jest:

  • MODNY – Zgodnie z najnowszymi trendami to barwa dachu najczęściej proponowana przez architektów w gotowych projektach domów jednorodzinnych. Taka połać wygląda nowocześnie, elegancko i ponadczasowo.

  • UNIWERSALNY – Do tego koloru bez trudu można dobrać pozostałe elementy dachu, takie jak: okna, rynny czy wykończenie komina. To sprawi, że stanie się on harmonijną kompozycją o jednolitej i spójnej kolorystyce.

  • TRWAŁY – Dzięki powierzchni glazurowanej FINESSE kolor dachówki jest bardziej odporny na promieniowanie UV. To także świetna ochrona przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych i osadzaniem się zanieczyszczeń.

Odporność oraz wytrzymałość dachówki SIMPLA w kolorze łupka z powierzchnią glazurowaną FINESSE potwierdza do 50 lat gwarancji zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl.

Więcej informacji o produkcie na www.creaton.pl/simpla .

CREATON
newss


Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Jerzy Gładysz, 2019-06-13 19:05:55

    W końcu Simpla doczekała się kolejnego koloru. Fajnie. Creaton idzie w dobra stronę. Ja czekam, aż gama kolorów dorówna innym dachówką od tego producenta.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl