Nowy brodzik w ofercie Radaway


Nowy brodzik w ofercie Radaway
2020-05-14
Decydując się na kabinę prysznicową ważne jest, by dokupić do niej odpowiedni brodzik. Tylko idealnie dopasowany zagwarantuje komfort podczas codziennej kąpieli. Wśród najpopularniejszych modeli Radaway znajduje się seria brodzików akrylowych Doros.

Co sprawia, że jest jedną z najchętniej kupowanych?

 

Brodziki akrylowe mają wiele zalet. Charakteryzuje je trwałość oraz odporność na zawilgocenia i zagrzybienia. Dodatkowym atutem jest antybakteryjna powierzchnia ułatwiająca czyszczenie, nieskomplikowany, szybki montaż oraz prosta regulacja. Występują w różnych kształtach, wysokościach i kolorach. W przypadku serii Doros dostępne są modele kwadratowe, prostokątne, półokrągłe i pięciokątne, o wysokości od 4 do 11,5 centymetrów. Seria Doros występuje m.in. w technologii Plus. Jej cechą charakterystyczną jest poliuretanowe wypełnienie, które wraz z ze specjalną stalową konstrukcją zapewnia wysoką wytrzymałość na nacisk i dodatkowo doskonałą izolację termiczną. Z kolei brodziki Doros Compact są wyższe – pozwalają na swobodne zamontowanie syfonu, gdy nie ma możliwości wkucia się w podłogę - i mają zintegrowaną obudowę z czterech stron.

 

Nowością, którą zaproponował producent na rok 2020 są modele Doros i Doros Compact Stone. Brodziki te cechuje strukturalna powierzchnia Stone, która posiada właściwości antypoślizgowe, zgodne z normą DIN 51097. Modele dostępne są w kolorze białym lub antracytowym, a efekt naturalnego kamienia spodoba się nawet najbardziej wymagającym miłośnikom dobrego designu.

 

Szeroka oferta brodzików Doros pozwala dobrać model idealny, który spełni wszelkie oczekiwania związane z funkcjonalnością, najwyższą jakością oraz estetyką.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl