Nowy konfigurator zadaszeń tarasowych marki Pergoletta Sun & Shadow


Nowy konfigurator zadaszeń tarasowych marki Pergoletta Sun & Shadow
2018-09-07
Polska marka Pergoletta Sun & Shadow udostępniła na swojej stronie internetowej specjalny konfigurator 3D, który pozwala na wstępne zaplanowanie systemu zadaszenia tarasowego. W założeniu narzędzie ma ułatwiać sprawdzanie, jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne w danym przypadku.

W ofercie polskiej marki Pergoletta Sun & Shadow można znaleźć przede wszystkim pergole, parasole oraz ekrany przeciwsłoneczne. W internecie firma udostępniła specjalny konfigurator 3D, który może być przydatny osobom rozważającym instalację systemu zadaszenia tarasowego.

 Nasza oferta wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale też innowacyjnymi rozwiązaniami. W podobnym duchu podąża również nowe narzędzie, które daje możliwość wizualizowania projektów w trzech wymiarach. Konfigurator powstał po to, by jeszcze bardziej ułatwić wybór odpowiedniego do potrzeb zadaszenia tarasowego. To szczególnie ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że system tego rodzaju to zaawansowana technologicznie i bardzo trwała konstrukcja, wyróżniająca się także m.in. dużą dbałością o szczegóły” – mówi Dariusz Jaworski, project manager w Pergoletta Sun & Shadow.

W konfiguratorze można w prosty sposób określić m.in. kształt, wymiary oraz kolory systemu zadaszenia tarasowego. Co ważne, dostępne funkcjonalności obejmują również wskazanie, czy i ewentualnie w których miejscach powinny znajdować się ekrany przeciwsłoneczne.

Konfigurator umożliwia również dodanie np. zdjęcia własnego ogrodu, by móc wstępnie ocenić, jak dane zadaszenie tarasowe będzie prezentować się w rzeczywistości. To ciekawe uzupełnienie dla eksperckiego wsparcia, jakie stale oferujemy naszym klientom” – dodaje Dariusz Jaworski.

Jak zaznacza project manager w Pergoletta Sun & Shadow, konfigurator jest w praktyce użytecznym narzędziem, które pomaga w aranżacji przestrzeni tarasowej i planowaniu instalacji pergoli.

Więcej informacji nt. konfiguratora zadaszeń tarasowych marki Pergoletta Sun & Shadow:

https://pergoletta.plNadesłał:

tab2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl