Nowy wymiar rozrywki w Bonarce. Sala Zabaw Fikołki już otwarta


Nowy wymiar rozrywki w Bonarce. Sala Zabaw Fikołki już otwarta
2020-06-08
6 czerwca w Bonarce odbyło się otwarcie Sali Zabaw Fikołki. W lokalu czeka na dzieci wiele atrakcji m.in. cztery sale zabaw, 3-piętrowa platforma ze zjeżdżalnią oraz ścianka wspinaczkowa. Fikołki przygotowały wyjątkowe promocje, w tym vouchery o wartości 400 złotych.
Sala Zabaw Fikołki w Bonarce to nowoczesne centrum rozrywki dla dzieci do 11 lat. W jej ofercie znajduje się szeroki wybór atrakcji i kreatywnych warsztatów. Nad przebiegiem zabawy i zajęć czuwają profesjonalni animatorzy, którzy dbają o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo dzieci. Placówka posiada rozbudowaną strefę dla rodziców z dostępem do WiFi i kawiarnią.

Fikołki wspierają szkoły i przedszkola. Ich uczniowie mogą w zorganizowanych grupach bezpłatnie skorzystać z atrakcji lokalu. Rodzice, którzy planują dla swoich pociech urodzinowe przyjęcie, mogą z kolei liczyć na vouchery o wartości aż 400 złotych na dodatkowe atrakcje. Więcej szczegółów o obu akcjach promocyjnych można uzyskać na stronie internetowej fikolki.pl oraz u pracowników sali zabaw.

W Fikołkach w Bonarce znajdują się cztery sale zabaw. W dwóch z nich - kulinarnej i naukowej - odbywają się tematyczne zajęcia dla dzieci. W pozostałych są natomiast organizowane imprezy urodzinowe. Młodzi solenizanci mogą przenieść się do świata z ulubionych bajek i gier komputerowych (Brawl Stars i Minecraft) oraz krainy pełnej sportowych emocji.

Fikołki oferują szereg niezwykłych atrakcji. Do największych z nich należy 3-piętrowa platforma z labiryntem, torem przeszkód, boiskiem oraz strefą malucha z basenem z piłkami, a także salą luster i siecią Spidermana.

Ścianka wspinaczkowa z kolei to miejsce, gdzie pod okiem instruktora dzieci mogą rozwijać swoją sprawność. Ścianka składa się z wielu zróżnicowanych pod względem trudności tras, na których wykorzystano bezpieczne wiązania typu trublue.

Unikalne atrakcje i wykwalifikowany personel sprawiają, że Sala Zabaw Fikołki w Bonarce to idealne miejsce dla dzieci na imprezy okolicznościowe, zimowe i letnie półkolonie oraz przerwy między zakupami. Fikołki są otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 21:00 oraz w niedziele (także niedziele niehandlowe) w godz. 10:00 - 21:00.

Nadesłał:

Lyrmed

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl