OMAX i MAXIEM na targach ITM w Poznaniu


2011-07-06
OMAX POLAND oraz MAXIEM WATERJETS – polscy przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą, uczestniczyli w targach nowoczesnych technologii ITM w Poznaniu.

Niebiańska Precyzja i Piekielnie Dobry Interes - tymi hasłami  promowały się na targach ITM w Poznaniu (14-17 czerwca br.) firmy OMAX POLAND i MAXIEM WATERJETS z Elbląga - przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX - światowego lidera w produkcji maszyn do cięcia wodą (waterjety).

Udział w targach komentuje Przemysław Prajsnar, prezes zarządu OMAX POLAND:

„Mogę powiedzieć, że nasze stoiska firmowe były profesjonalnie przygotowane, co potwierdziła duża liczba osób odwiedzających. Na tych targach nawiązaliśmy wiele kontaktów z przedstawicielami firm, którzy są poważnie zainteresowani zakupem waterjetów z linii OMAX".

OMAX POLAND na targach ITM pokazał waterjeta 60120 wyposażonego w  głowicę Rotary AXIS.

Tak wyposażona maszyna OMAX wzbudzała duże zainteresowanie. Natomiast sama głowica została sprzedana na targach.

Na stoisku firmy MAXIEM WATERJETS można było zobaczyć waterjeta MAXIEM 1530 wyposażonego w głowicę pięcioosiową do cięcia w 3D.

Tomasz Łapiński, dyrektor ds sprzedaży MAXIEM WATERJETS:

„Te targi na pewno dostarczyły nam wiele tematów na przyszłość. Tematów oczywiście dotyczących sprzedaży naszych maszyn. Nasze stoisko budziło podziw i zainteresowanie. Podobnie jak nasza głowica pięcioosiowa do cięcia wodą w 3D, którą cięliśmy próbki dla zainteresowanych osób. Efekt jest taki, że maszynę, którą pokazaliśmy na targach, na tych targach sprzedaliśmy klientowi z Azerbejdżanu.

Na targach ITM w Poznaniu obecny był prezes amerykańskiej korporacji OMAX - dr John Cheung. To oznacza duże zainteresowanie i wagę, jaką OMAX przykłada do działań polskich przedstawicieli światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą. Warto zaznaczyć, że dr Cheung z reguły nie odwiedza tego typu targów w Europie.

Dr John Cheung prowadził również rozmowy z zarządem Grupy JetSystem na temat wykorzystania przez amerykańską korporację OMAX technologii opracowanej na zlecenie JetSystem przez polskich inżynierów.

Statystyki targów ITM Polska 2011 plasują je na pierwszym miejscu w rankingu międzynarodowych targów dla przemysłu w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 900 wystawców z aż 32 krajów, a ekspozycję zwiedziło 16 800 gości targowych. Tegoroczna edycja cieszyła się również dużym zainteresowaniem mediów - akredytowało się blisko 200 dziennikarzy z prasy, radia i telewizji. Odwiedzili je również znamienici goście, m.in. Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Nadesłał:

marcin@mmpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl