Opera uruchamia w Polsce Dify - nową usługę cashback!


Opera uruchamia w Polsce Dify - nową usługę cashback!
2021-10-12
Dify to szeroki wachlarz ponad 300 partnerów oraz najszybszy i najwyższy zwrot gotówki - do 30 proc i bez konieczności instalacji rozszerzeń.
Opera, jeden z największych światowych twórców przeglądarek, mający setki milionów aktywnych użytkowników na całym świecie, w tym 50 milionów w samej Europie, ogłosiła uruchomienie w Polsce Dify - nowej zintegrowanej i kompleksowej usługi dodatkowego zwrotu pieniędzy za zakupy. Opera jest pierwszą firmą, która zapewnia użytkownikom zintegrowane, płynne i nieinwazyjne środowisko cashback dostępne bezpośrednio w przeglądarce.
 
Dzięki ponad 300 partnerom oraz dostosowaniu usługi do realiów polskiego rynku, Dify zwiększy zakres bieżących działań deweloperskich Opery w Polsce - to właśnie we wrocławskim oraz warszawskim biurze firmy powstaje wiele przeglądarek norweskiej firmy. 
 
Opera udostępnia usługę automatycznego zwrotu pieniędzy za zakupy online we własnej przeglądarce. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą instalować dodatkowych wtyczek, które mogłyby naruszyć ich prywatność. Dzięki Dify, Opera oferuje do 30 proc. zwrotu gotówki w ciągu 30 dni. Z analizy przeprowadzonej przez Nielsena, porównującej stawki usług cashback w Polsce, wynika iż Dify oferuje średnio wyższe stawki cashbacku i najszybsze wypłaty.

Usługa dostępna będzie obecnie w wersji testowej, w celu zebrania opinii polskich konsumentów, którzy otrzymają cashback za zakupy dokonane na partnerskich stronach internetowych za pośrednictwem przeglądarki Opera. Ponadto w specjalnie dla nich stworzonym trybie zakupowym będą mieli dostęp nie tylko do usługi cashback czy zakładek najpopularniejszych sklepów internetowych, ale także będą chronieni przez dodatkowe ustawienia zabezpieczające ich prywatność poprzez wyłączenie innych rozszerzeń. Dla użytkowników innych przeglądarek Opera stworzyła dodatkową wtyczkę Dify, która jest dostępna w Firefox, Edge oraz Google Chrome. Możliwe będzie skorzystanie także z internetowej wersji usługi cashback.
 
Aby zarejestrować się w Dify, należy utworzyć bezpłatne konto przy użyciu swojego adresu e-mail lub serwisów społecznościowych. Użytkownicy Opery mogą zarejestrować się, korzystając ze swoich istniejących kont. Aplikacja Dify jest dostępna w pasku bocznym przeglądarki. Sekcja Hot Deals dostępna na specjalnej stronie pozwala użytkownikom korzystać ze specjalnych i wielokrotnie wyższych stawek cashback. Cashback można wypłacić za pośrednictwem Paypal, opcja wypłaty poprzez przelewy bankowe będzie dostępna niedługo.
 
John Toskey, Wiceprezes ds. e-Commerce w Operze, powiedział: „Każdego dnia miliony konsumentów robią zakupy online za pomocą przeglądarki Opera. Dzięki Dify poprawiamy nie tylko wrażenia zakupowe naszych użytkowników bezpośrednio w miejscu, w którym te zakupy się odbywają: w przeglądarce. Dajemy im również satysfakcję finansową, dzięki najwyższemu procentowi cashbacku i pokaźnej liczbie partnerów. 
 
Dify Cashback i tryb Smart Shopping w przeglądarce Opera pozwalają użytkownikom korzystać z usługi cashback z takimi partnerami jak: Allegro, AliExpress, Booking.com i Media Expert.
 
Usługa cashback została uruchomiona wcześniej w Hiszpanii i wkrótce pojawi się w kolejnych krajach. Aby uzyskać więcej informacji wystarczy odwiedzić stronę usługi: https://dify.cc/lpl 

Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl