Ostatni nabór na bezpłatne kursy!


Ostatni nabór na bezpłatne kursy!
2012-12-21
Z początkiem 2013 r. Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” rozpoczyna ostatni nabór na kursy komputerowe ECDL w Warszawie i Człuchowie, współfinansowane ze środków UE. Rekrutacja w Warszawie obejmie kurs ECDL core i advanced. W Człuchowie będzie prowadzony nabór na kurs ECDL core.

Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany jest przez WSP TWP w Warszawie od 2008r. Od jego rozpoczęcia kursy komputerowe ECDL, współfinansowane ze środków UE, ukończyło 600 osób. W styczniu 2013 r. na zajęcia będzie mogła zapisać się ostatnia grupa osób, które do tej pory nie skorzystały z oferty Projektu.

-W przypadku kursu na poziomie podstawowym ECDL core, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń - mówi Anna Mazur- Specjalistka ds. monitoringu i ewaluacji w Projekcie „Przedsiębiorcza Uczelnia”- jeśli ktoś chciałby skorzystać z zajęć na poziomie zaawansowanym powinien w pierwszej kolejności pozytywnie zdać test kwalifikacyjny, którego wynik będzie kluczowy dla zakwalifikowania się na  kurs ECDL advanced. Drugim kryterium w rekrutacji na zajęcia dla zaawansowanych jest kolejność zgłoszeń. W przypadku rekrutacji zarówno na ECDL core jak i ECDL advanced, pierwszeństwo mają osoby niepełnosprawne. Każdy, kto chce skorzystać z zajęć powinien wypełnić i złożyć w Dziekanacie Wydziału naszej Uczelni w Warszawie lub Człuchowie, kwestionariusz dostępny na stronie www.pu.wsptwp.eu. Zgłoszenia, które wpłyną przed lub po okresie rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

Informacje na temat dokładnych terminów naborów oraz miejsc składania dokumentów znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu. Strony internetowe są na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny dla uczestników.

Kursy są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Nadesłał:

przedsiebiorcza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl