OTWARCIE NOWEGO SKLEPU LIDL W LEGNICY


OTWARCIE NOWEGO SKLEPU LIDL W LEGNICY
2017-06-20
Już 22 czerwca o godzinie 7:00 przy ul. Jaworzyńskiej 80 otwarty zostanie trzeci sieci Lidl w Legnicy. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w  ramach „Chrupiące z  Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeże owoce  i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO.  
Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje  z  polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak  i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. 

W okresie od czwartku 22 czerwca do niedzieli 2 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Legnicy znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną m.in gry i zabawy dla najmłodszych oraz liczne konkursy.  Dodatkowo na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będzie czekała aromatyczna kawa. Za dowolne zakupy klienci otrzymają książkę „Rodzinna kuchnia Lidla”.
 
Nowy sklep sieci Lidl w Legnicy ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy 95  miejsc parkingowych. 

„Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Legnicy” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

odzysk ciepła z instalacji chłodniczej
gruntowe pompy ciepła 
oświetlenie LEDPowyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.  


Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach: 
www.lidl.pl
https://www.facebook.com/lidlpolska
https://www.instagram.com/lidlpolska/
https://www.youtube.com/user/LidlPolskaNadesłał:

Anna Grońska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl