OVS w Wola Parku


OVS w Wola Parku
2018-05-17
17 maja w Wola Parku otworzył się salon znanej włoskiej marki OVS. Sklep oferuje odzież oraz akcesoria dedykowane najmłodszym. Jest to drugi salon marki w Polsce i pierwszy w Warszawie. Lokal zajął powierzchnię 135 mkw.

W OVS Kids znajdziemy produkty dla dzieci w wieku 0-10 lat. W asortymencie marki dostępne są odzież, obuwie i dodatki m.in. czapki, torebki, ozdoby do włosów, stroje kąpielowe i akcesoria plażowe. Kolekcje charakteryzuje najwyższa jakość, staranny dobór tkanin i niebanalne projekty tworzone przez designerów z renomowanych międzynarodowych szkół mody. Połączenie tych elementów sprawia, że OVS Kids zapewnia odzież modną i wygodną we włoskim stylu. Sklep w Wola Parku wyposażony został w wygodne przymierzalnie z dużymi lustrami oraz w doskonałe oświetlenie, dzięki którym zakupy w salonie są przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

OVS jest włoskim liderem w branży odzieżowej. Marka posiada ponad 1000 sklepów we Włoszech i 400 w 35 krajach.

Sklep w Wola Parku zajął 135 mkw. powierzchni i zlokalizowany jest na parterze obok salonu Excellent Office.

W Wola Parku znaleźć można wiele marek oferujących odzież i akcesoria dla dzieci m.in. 5 10 15, Bartek, C&A, Manolo&Manola, Original Marines, Pepco, SMYK, TK Maxx, Toys’R’Us. W Centrum działają także sala zabaw Labibu oraz bezpłatne place zabaw.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl