Pako Lorente nowym najemcą NoVa Parku


Pako Lorente nowym najemcą NoVa Parku
2024-03-28
W marcu do portfolio najemców NoVa Parku dołączyła marka Pako Lorente, oferująca modę męską. Sklep o powierzchni 100 m² otwarty został na poziomie 0 galerii.

Polska marka odzieżowa zamierza podbić serca gorzowian poszukujących doskonałej jakości ubrań.

Sklep Pako Lorente w NoVa Parku usytuowany został na poziomie 0, pomiędzy salonami Apart i Giacomo Conti. Klienci znajdą tam najwyższej jakości modę męską, począwszy od bielizny, poprzez koszule i garnitury, a skończywszy na okryciach wierzchnich. W salonie Pako Lorente nie zabraknie stylizacji na wyjątkowe okazje i spotkania biznesowe, ale także casualowej, codziennej odzieży męskiej.

Marka Pako Lorente, która poszerzyła ofertę mody męskiej w NoVa Parku, tworzy ubrania męskie od podstaw. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży odpowiadającej na potrzeby współczesnego mężczyzny. Działalność marki rozpoczęła się od produkcji męskich koszul, z czasem nabierając tempa i poszerzając działalność na wszystkie elementy męskiego ubioru. Obecnie Pako Lorente tworzy pełne, dopasowane kolekcje, które uzupełniają dodatki i akcesoria.

 

Nowo otwarty sklep z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy poszukują doskonałej jakości męskich ubrań polskiej marki. Dzięki szerokiemu wyborowi odzieży i dodatków nowe miejsce na mapie NoVa Parku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl