Peeling kawitacyjny - sekret promiennej i zdrowej skóry


Peeling kawitacyjny - sekret promiennej i zdrowej skóry
2019-06-19
Wśród wielu zabiegów pielęgnacyjnych, które można wykonywać w salonach odnowy biologicznej, ale też w domu, jest peeling kawitacyjny. Złuszczanie martwego naskórka za pomocą ultradźwięków, to bezpieczny i prosty sposób na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Skóra zostaje idealnie oczyszczona, wygładzona  i dobrze przygotowana na przyjęcie składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach pielęgnacyjnych.Do jakiego rodzaju cery?

Peeling kawitacyjny działa dobroczynnie zarówno na skórę suchą, jak i tłustą czy mieszaną. W pierwszym przypadku zmarszczki zostają wygładzone, a naskórek mocno nawilżony, a w drugim przypadku skóra jest oczyszczona z nadmiaru sebum.Generalnie twarz wygląda młodziej i jest odświeżona. Każdy więc może skorzystać z tego zabiegu, aby wyrównać koloryt skóry i zminimalizować pierwsze oznaki starzenia. Kawitacja jest szczególnie polecana osobom, które borykają się z problemem trądziku, czy innych zmian skórnych. Oczywiście zabieg może być wykonywany na cerze wrażliwej i naczynkowej ze względu na jego nieinwazyjność.Na czym to polega?

Przede wszystkim należy dobrze przygotować skórę do zabiegu, dokładnie oczyszczając ją za pomocą delikatnych kosmetyków, np. żelu do mycia twarzy i toniku. Kolejnym krokiem jest nawilżenie naskórka, aby efekty były optymalne. Jest to konieczne, ponieważ kawitacja polega na szybkiej zmianie z fazy ciekłą w fazę gazową. Pod wpływem ultradźwięków wilgoć zamienia się w mikropęcherzyki, które rozpadają się i w ten sposób zostaje usunięty martwy naskórek.Scin scrubber - urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Jest to niewielkich rozmiarów przyrząd służący do kawitacji i co najważniejsze można korzystać z niego w domu. Sporo informacji na ten temat znajduje się na tej stronie: https://importmania.pl/product-pol-649-Skin-scrubber-peeling-kawitacyjny-4w1-H01.html: Oprócz ww. korzyści wynikających z wykonywania peelingu można zyskać znacznie więcej. Scin Srubber posiada m.in. funkcję sonoforezy, polegającą na wtłaczaniu w głąb skóry za pomocą ultradźwięków składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Urządzenie także bardzo dobrze oczyszcza i liftinguje skórę, niwelując drobne zmarszczki.Skóra po zabiegu pozostaje czysta, dobrze nawilzona i staje się bardziej jędrna. 

Warto skorzystać ze Scin scrubbera, aby odświeżyć swoją twarz i nadać jej więcej młodzieńczego, zdrowego wyglądu. Jeszcze lepsze efekty osiągnie się, łącząc peeling zwykły z kawitacyjnym. Oprócz uzyskania satysfakcjonujących efektów, skóra zostanie idealnie przygotowana na kolejne zabiegi pielęgnacyjne.Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl