Poke Fun, czyli pokemonowe szaleństwo w Galerii nad Jeziorem


Poke Fun, czyli pokemonowe szaleństwo w Galerii nad Jeziorem
2024-05-24
Już w sobotę 25 maja Galerię nad Jeziorem opanują Pokemony. W bajkowym świecie czeka mega maskotka, czyli Pikachu we własnej osobie, a także cały szereg atrakcji, m.in. turniej gier planszowych, warsztaty kreatywne, wymiana kartami kolekcjonerskimi oraz nagrody.

Na kilka dni przed Dniem Dziecka Galeria nad Jeziorem organizuje coś specjalnego, z myślą nie tylko o młodszych, ale i całkiem dorosłych dzieciach. Już w sobotę 25 maja, od godziny 12.00 centrum handlowe zamieni się w prawdziwą krainę Pokemon, pełną rozmaitych stref zabaw dla całej rodziny.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pikachu. Gigantyczna maskotka najpopularniejszego z ekipy Pokemonów, chętnie zapozuje do zdjęć ze swoimi fanami, przybije z nimi piątkę i zaprosi ich do wspólnych aktywności.

Doskonałą okazją do rodzinnej rozrywki, a przy tym odrobiny rywalizacji będzie pokemonowy turniej gier planszowych. W świecie planszówek czekać będzie ekscytujący Labyrinth Pokémon, a także inne rozmaite propozycje m.in. gier logicznych, kooperacyjnych czy zręcznościowych, wśród których każdy uczestnik z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie. Turniej będzie fascynującą przygodą z ulubionymi bohaterami bajki, ale także szansą na zdobycie cennych nagród.

Niezwykłą gratką i emocjonującym doświadczeniem dla prawdziwych fanów Pokemon będzie z pewnością wymiana kartami kolekcjonerskimi. To nie tylko doskonały sposób na rozwinięcie swoich kolekcji, ale także świetna okazja do spotkania się z innymi miłośnikami Pokemon i podzielenia się na przykład zdublowanymi kartami, w zamian za zupełnie nowe okazy.

Pokemonowe szaleństwo udziela się zarówno najmłodszym dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym, którzy doskonale pamiętają tę bajkę z własnego dzieciństwa. To format, który łączy i integruje pokolenia, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy w Galerii nad Jeziorem całe rodziny. Atrakcje, jakie szykujemy na ten dzień z pewnością zagwarantują niezapomniane wspomnienia w towarzystwie najbliższych oraz ulubionych bajkowych bohaterów – mówi Elżbieta Cipcer, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również lubianych przez najmłodszych zajęć kreatywnych. W strefie plastycznej dzieci będą mogły własnoręcznie pomalować pokemonowe figurki do gry, które następnie zabiorą ze sobą do domu. Zaś na tych, którym marzy się więcej pamiątek, czekać będzie licencjonowane stoisko Pokemon, z całą paletą różnych gadżetów.

Pokemonowe szaleństwo w Galerii nad Jeziorem potrwa aż do godziny 18.00. Udział we wszystkich atrakcjach wydarzenia jest bezpłatny.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl