"Pola Nadziei" - podsumowanie żonkilowej kampanii. Zaproszenie


"Pola Nadziei" - podsumowanie żonkilowej kampanii. Zaproszenie
2017-06-20
Wszystko zaczęło się jesienią, kiedy Fundacja „Pomóż Im”, prowadząca Domowe Hospicjum dla Dzieci, po raz siódmy włączyła się w ogólnopolską kampanię „Pola Nadziei”, w ramach której od lat propagowana jest idea ruchu hospicyjnego oraz pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

W październiku w całym regionie posadzono tysiące cebulek żonkili, które zakwitły wiosną tworząc gigantyczne „Pola Nadziei”. W maju odbyła się specjalna kwesta, z której całkowity dochód był przeznaczony na rzecz prowadzonego przez Fundację Hospicjum. Teraz nadszedł czas na podsumowanie  kilkumiesięcznej pracy setek wolontariuszy z województwa podlaskiego.

 

21 czerwca odbędzie się regionalne podsumowanie edycji 2016/2017 Kampanii Społecznej "Pola Nadziei", którą od początku koordynuje Fundacja „Pomóż Im”. Wydarzenie już po raz kolejny odbędzie się w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury (ul. Św. Rocha 14) w Białymstoku.

 

Dla uczestników spotkania - uczniów z całego regionu - zaangażowanych w Kampanię - przedstawiciele Fundacji przygotowali szereg wyjątkowych atrakcji. Jak co roku będą specjalne wyróżnienia dla najaktywniejszych podmiotów, którym przyznawany jest tytuł "Siewca Nadziei".

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.30. Po części oficjalnej, ok. godziny 13.00, specjalnie dla uczestników, wystąpi znany i lubiany zespół "Piękni i młodzi". A w międzyczasie na wszystkich czekać będzie wyjątkowa, słodka niespodzianka - lody z Wytwórni Lodów Prawdziwych "u Lodziarzy".Nadesłał:

publicum

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl