Pomysł na prezent? Karta Podarunkowa Portu Łódź!


Pomysł na prezent? Karta Podarunkowa Portu Łódź!
2018-10-11
Często stajemy przed wyzwaniem kupienia prezentu dla osoby, której niełatwo jest wybrać odpowiedni podarunek, z którego będzie w stu procentach zadowolona.

Czasami brakuje nam pomysłu lub po prostu wiemy, że najlepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. Tu z pomocą przychodzi Port Łódź, który z myślą o Klientach wprowadził właśnie taką usługę do swojej oferty.

Karta Podarunkowa Portu Łódź to elegancka i zarazem praktyczna forma prezentu, która dla każdego z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę ponieważ daje osobie obdarowanej możliwość wyboru. Kartę można zakupić w Punkcie Informacyjnym Portu Łódź, który jest zlokalizowany w Atrium obok sklepu IKEA lub na stronie internetowej www.portlodz.pl. Kwota, którą możemy podarować w postaci karty na zakupy do sklepów w Porcie Łódź to przedział od 30 zł do 1000 zł  - jeśli kartę kupujemy drogą internetową. Limit ten zwiększa się do 4000 zł gdy kartę zakupimy stacjonarnie w Centrum.

Karta Podarunkowa w Porcie Łódź to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej MasterCard, dlatego do jej honorowania potrzebny będzie terminal płatniczy w sklepie.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl