Poznaniek wyrusza do Brazylii. Bezpłatne przedstawienie i warsztaty


2023-04-13
Poznaniek – wesoły, ciekawy świata chłopiec jest bohaterem cyklu bezpłatnych rodzinnych spotkań z teatrzykiem w Centrum Handlowym Auchan Komorniki.

W sobotę 15 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z wesołym Poznaniakiem, w trakcie którego będą mogły obejrzeć przedstawienie teatru lalek i wziąć udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych. 

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem 

Fabuła każdego ze spektakli odbywających się w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” zawiera elementy edukacyjne i wzbudza w małych uczestnikach ciekawość świata oraz innych kultur. Młodzi widzowie przekonują się, że dzięki otwartości można zdobyć nie tylko wiedzę, ale i przyjaciół! Ciekawa forma przedstawienia teatru lalek przybliża dzieciom wyjątkowy świat teatru! 15 kwietnia dzieci obejrzą przedstawienie pt. „Entrudo: Poznaniek poznaje karnawał uliczny”, Mali widzowie dowiedzą się, co oznacza słowo entrudo, jak wygląda karnawał w Brazylii oraz poznają zwyczaje, jakie mu towarzyszą. Przekonają się, że podróże mogą być okazją do poznawania kultury innych krajów i zawierania ciekawych znajomości. Spektakl zostanie odegrany dwukrotnie – o godzinie 12.30 oraz o 15.00.

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Przedstawieniu będą towarzyszyły warsztaty kreatywne, podczas których będzie można poćwiczyć zdolności manualne i wykonać bajecznie kolorowe pióropusze, które są charakterystycznym elementem karnawałowej zabawy w Brazylii. W warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

W kolejnych miesiącach w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędą się: 

·       13 maja – przedstawienie pt. „Meksykańska fiesta - o tym jak Poznaniek zjadł papryczkę chilli”. Warsztaty: latynoskie minipiniaty

 

·       10 czerwca – przedstawienie pt. „Poszukiwacz skarbu, czyli o tym, co odkrył Poznaniek w Egipcie”. Warsztaty: witraże egipskie

 

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem i warsztaty kreatywne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Komornikiprzy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl