Premiera „ThunderCats Roar” już w poniedziałek!


2020-04-30
Waleczna paczka przyjaciół powraca na ekrany. Bohaterowie nowego serialu „ThunderCats Roar” odkrywają tajemniczą Trzecią Ziemię, chronią swoje dziedzictwo i entuzjastycznie zmagają się z codziennymi wyzwaniami. ThunderCats nie zapominają również o dobrej zabawie! Premierowe odcinki będzie można oglą

Ekipa ThunderCats została zmuszona do ucieczki ze swojej rodzinnej planety Thundery i lądowania na tajemniczej Trzeciej Ziemi. Liono, nowo mianowany przywódca kotów, stara się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki i wspierać ThunderCats podczas zadomawiania się w nowej krainie. Towarzyszy mu dzielna grupa przyjaciół: Tigra, Pantro, Cheetara, Wilikit, Wilikat i Snarf. Bohaterowie każdego dnia odkrywają swoją nową okolicę, rozwiązują skomplikowane zagadki i służą pomocą innym stworzeniom. Na ich drodze często pojawiają się czasem wrogowie, w tym groźny i bardzo sprytny Mumra.  

Nie bez powodu mogą pojawić się skojarzenia z kultowym serialem z lat 80. „ThunderCats Roar" to stworzony z myślą o młodych widzach spin-off tamtej produkcji.

- Mam nadzieję, że mimo zmian, które wprowadziliśmy, wszyscy bohaterowie mają w sobie nadal wiele z tego, za co pokochaliśmy ich w latach 80. W pewnym sensie pochyliliśmy się nad wybranymi cechami i elementami pochodzącymi z poprzedniej wersji i szukaliśmy sposobów, by je uwydatnić. Jako fan „ThunderCats" jestem tym bardzo podekscytowany! Wydaje mi się, że przenosimy postaci w niejako w „nowy wymiar" i mam nadzieję, że widzowie te zabiegi docenią - mówi jeden z producentów serialu, Victor Courtright.

Co zobaczymy w premierowych odcinkach?

Bohaterowie „ThunderCats Roar" z entuzjazmem odkrywają Trzecią Ziemię i poznają jej różnorodnych mieszkańców. W jednym z odcinków do siedziby ThunderCats przychodzi smutny jednorożec, którego wszyscy przyjaciele zostali schwytani. Doświadczony Tigra próbuje na wszelkie sposoby poznać szczegóły i uspokoić swojego gościa. Zadanie okazuje się jednak bardzo trudne... W innym odcinku po ożywionej dyskusji na temat obowiązków lidera Liono gubi Miecza Przeznaczenia... Za pomocą nowego wynalazku Pantro wyrusza ze pomagającym mu Snarfem w poszukiwania. Czy poradzi sobie z wyzwaniem i odzyska Miecz?

Producentami serialu są Victor Courtright i Marly Halpern-Graser, a producentem wykonawczym - Sam Register.

Premiera „ThunderCats Roar" już 4 maja o godzinie 17:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:00 na kanale Cartoon Network. 

Nadesłał:

dotPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl