Przywitaj lato z pompą! BP Garden i BP Home: Nowe pompy marki Kärcher


2023-07-25
Ciepłe, letnie dni to czas, kiedy możemy korzystać z uroków pięknego ogrodu. Jednak by naprawdę cieszyć się chwilami spędzonymi w otoczeniu zieleni, musimy odpowiednio zadbać o nasze ogrody. Na tę potrzebę odpowiada marka Kärcher nową serią pomp BP Garden i BP Home.

Urządzenia z nowej serii pomp to innowacyjne modele, które będą idealne dla wszystkich, którzy pragną korzystać z wody z alternatywnych źródeł, takich jak beczki czy zbiorniki. Modele Home są dedykowane do użytku w domu i umożliwiają dostarczanie odzyskanej wody do kranów zewnętrznych oraz innych punktów poboru wewnątrz domu. Modele Garden zostały z kolei stworzone specjalnie do wykorzystywania deszczowej wody do podlewania ogrodów.

Zastosowane ulepszenia w konstrukcji urządzenia sprawiają, że korzystanie z tych pomp jest niezwykle wygodne. Dzięki nowym złączom, podłączanie pomp do systemu odbywa się bez narzędzi. Własny otwór wlewowy ułatwia napełnianie pomp przed użyciem. A śruba spustowa zapewnia optymalną ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi mrozem.

Odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania

Modele BP 3.200 Home i BP 4.900 Home z wbudowanym zbiornikiem wyrównawczym ciśnienia pozwalają na automatyczne pompowanie odzyskanej wody z różnych źródeł, takich jak cysterny, studnie, stawy czy zbiorniki wodne, bezpiecznie i niezawodnie dostarczając ją tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – na przykład do kranów zewnętrznych, pralek czy toalet. Wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, pompy zapewniają długą żywotność. A dzięki wbudowanej ochronie termicznej pompa nie przegrzeje się podczas intensywnej pracy.

Z kolei modele pomp ogrodowych: BP 4.500 Garden, BP 5.000 Garden, BP 6.000 Garden i BP 7.000 Garden pozwalają na wygodne podłączenie do beczek lub zbiorników, aby zasilane nimi zraszacze mogły rozprowadzić wodę po całym ogrodzie. Dzięki wygodnemu przełącznikowi nożnemu, można rozpocząć i zakończyć pracę bez konieczności schylania. Wydajność urządzeń wynosi od 4500 do 7000 litrów na godzinę, w zależności od modelu. Ergonomiczny uchwyt ułatwia obsługę i transportowanie tych pomp.

Niektóre z pomp dostępne są w zestawie z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak wąż ogrodowy, złączka do węża czy adapter do kranu. Pozostaje tylko przywitać lato z pompą
i cieszyć się pełnym uroku ogrodem!

Nadesłał:

KatarzynaIwan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl