PupiLove Targi w Atrium Targówek! Przyjdź ze swoim czworonogiem!


PupiLove Targi w Atrium Targówek! Przyjdź ze swoim czworonogiem!
2024-06-12
Kolejna edycja targów uwielbianych przez miłośników zwierząt! Już w niedzielę, 16 czerwca, warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza na PupiLove Targi!

Już w niedzielę, 16 czerwca, PupiLove Targi po raz kolejny zawitają do centrum handlowego Atrium Targówek. To wydarzenie, podczas którego można znaleźć rozmaite artykuły dla zwierząt, pozwalające opiekunom wyposażyć pupila we wszystko, co jest mu potrzebne. Wystawcy z całej Polski zaprezentują szeroką gamę produktów do zabawy, karmienia, jak i do nauki! Wśród nich znajdą się wyroby najwyższej jakości, często wytwarzane ręcznie i na co dzień niedostępne w stacjonarnych sklepach zoologicznych.

Niewątpliwą zaletą targów jest możliwość dotknięcia, przymierzenia i indywidualnego dopasowania produktu pod każdego pupila - wystawcy chętnie pomogą w doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. W ofercie znajdą się m.in. kolorowe smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz wiele innych akcesoriów dla psów, kotów oraz ich właścicieli.

Na odwiedzających PupiLove Targi czekają również atrakcje, jak m.in. konkurs, którego laureaci otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców. Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini sesja fotograficzna dla czworonogów (w godz. 13:00-15:00), a każdy właściciel będzie mógł otrzymać na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila - bez dodatkowych opłat!

Targi będę również doskonałą okazją do wsparcia zwierząt potrzebujących pomocy. Zachęcamy, by wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę 16 czerwca w godz. 11.00-17.00, na terenie warszawskiego centrum handlowego Atrium Targówek. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl