Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją


Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją
2020-05-19
Chcąc odwiedzić popularną Drogerię Rossmann, klienci Avenidy Poznań powinni od teraz udać się na poziom 0. Najemca zmienił lokalizację w Centrum, zyskując przy tym nowy standard wykończenia, rozszerzony asortyment i atrakcyjne ceny.

W połowie maja odbyło się ponowne otwarcie Drogerii Rossmann w Avenidzie Poznań. Salon został przeniesiony z dotychczasowego miejsca na poziomie +1 do innego lokalu, znajdującego się na parterze. Relokacja Drogerii Rossmann jest już trzecim nowym otwarciem w Avenidzie w przeciągu tygodnia. Lubimy zaskakiwać naszych klientów nie tylko przyciąganiem atrakcyjnych marek, ale także unowocześnianiem salonów już istniejących na naszych pasażach – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Na klientów nowo otwartej Drogerii Rossmann w Avenidzie Poznań czeka nie tylko rozszerzony asortyment, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny i promocje. Świeżo otwarty salon został zaprojektowany zgodnie ze spójnym wizerunkiem marki, ale jest też kilka nowinek, takich jak podświetlane półki do ekspozycji towaru, czy unowocześniona wizualizacja graficzna.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep powstał w 1993 r. w Łodzi.  Dziś w portfolio firmy widnieje 1400 salonów, które odwiedza codziennie średnio 820 tyś. osób.  Spółka zatrudnia obecnie 19 tysięcy pracowników i oferuje klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych. Pod szyldem Rossmanna znaleźć można 800 marek oraz 27 marek własnych. Salon w Avenidzie Poznań jest 33. sklepem marki w Poznaniu.

Drogeria Rossmann po relokacji znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 0.

 

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl