RUSSELL HOBBS ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEJ NAGRODY RED DESIGN AWARD ZA KOLEKCJĘ ELEGANCE BREKFEAST


2018-05-08
Red Dot Design Award, to nagroda przyznawana już od ponad 60 lat przez światowej sławy Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Nazywana często „Oscarem designu”, uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

RUSSELL HOBBS ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEJ NAGRODY RED DESIGN AWARD ZA KOLEKCJĘ ELEGANCE BREKFEAST

Red Dot Design Award,  to nagroda przyznawana już od ponad 60 lat przez  światowej sławy Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Nazywana często „Oscarem designu”, uznawana jest za jedną z  najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

W 2018 roku projektanci i producenci z 59 krajów zgłosili do konkursu ponad 6300 produktów. Zgodnie z hasłem "W poszukiwaniu dobrego wzornictwa i innowacji", jury złożone z około 40 członków oceniło produkty indywidualnie według surowych kryteriów oceny, które obejmują poziom innowacji, funkcjonalność, jakość formalną, ergonomię i trwałość. Panel przyznaje uznawaną na całym świecie pieczęć jakości tylko produktom, które zdobywają je dzięki wysokiej jakości wzornictwu.

 
Kolekcja śniadaniowa Elegance marki Russell Hobbs, składająca się z czajnika, tostera i ekspresu do kawy ze szklaną karafką, jest klasycznie elegancką i nowoczesną kolekcją, zaprojektowaną w celu nadania kuchni niepowtarzalnego stylu, zapewniając wyrafinowany i modny wygląd. 

 

Nagrodzone projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 
Russell Hobbs to marka słynąca z produktów prezentujących nie tylko funkcjonalność, ale i design, który znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. 

 Nadesłał:

annadrewniana

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl