Rusza sprzedaż mieszkań w II etapie Aroma Park


2018-10-19
Osoby zainteresowane kupnem mieszkania na osiedlu Aroma Park, realizowanym na warszawskiej Białołęce przez firmę YIT, mogą od dziś zapoznać się z ofertą lokali powstających w ramach II etapu inwestycji. Do sprzedaży trafiło 69 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku.

Widzimy, że w miarę postępu prac przy realizacji Aroma Park zainteresowanie naszą inwestycją rośnie. Prawie na rok przed oddaniem do użytku I etapu mamy już sprzedanych 60% mieszkań. W II etapie powstaną głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Okna od strony południowej będą wychodzić na historyczną willę fabrykancką. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 89 miejsc postojowych – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. – Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się w zrewitalizowanym przez YIT budynku portierni drożdżowni Henryka Bienenthala. Nie tylko można się tu zapoznać ze szczegółową ofertą mieszkań, ale także przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce – dodaje Dorota Śledyńska.

 

Oprócz historycznej zabudowy, Aroma Park wyróżniać będzie duża powierzchnia terenów zielonych oraz bliskość Parku Henrykowskiego, który od kilku lat stanowi centrum życia kulturalnego i społecznego dzielnicy Białołęka. Dodatkowo, YIT planuje stworzenie na terenie osiedla sześciu stref specjalnych, w tym m.in. strefy kontekstu historycznego, strefy ciszy z przestrzenią do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu, strefy aktywności z placem zabaw oraz siłownią, a także strefy wspólnej z przestrzenią piknikową.

 

***

O Aroma Park

Osiedle Aroma Park powstaje na działce zlokalizowanej przy ul. Klasyków 10 w Warszawie. Inwestycja realizowana jest w pięciu etapach i obejmuje budowę ponad 400 mieszkań. Najważniejszą częścią projektu jest rewitaliacja historycznego kompleksu gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala, w której powstaną klimatyczne lofty. Dodatkowo na działce wybudowane zostaną kameralne, trzypiętrowe budynki mieszkalne, których elewacja będzie nawiązywać do industrialnej przeszłości tego miejsca. Oprócz walorów historycznych, Aroma Park będzię też wyróżniać duża powierzchnia terenów zielonych – będą one stanowić blisko 40% działki. Będzie to więc idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią spokój, bliskość natury oraz przestrzenie z duszą.Nadesłał:

MultiComm

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl