Ruszają wyprzedaże we Wrocław Fashion Outlet


Ruszają wyprzedaże we Wrocław Fashion Outlet
2020-06-11
Letnie przygotowania bez konieczności przepłacania? We Wrocław Fashion Outlet wystartowały właśnie letnie wyprzedaże, podczas których oszczędzimy nawet do - 80% od cen podstawowych

 Połowa czerwca to dla nas czas, w którym chcemy pozytywnie zaskoczyć naszych klientów. Dlatego w tym wyjątkowym roku zdecydowaliśmy, że sezon wyprzedażowy ruszy nieznacznie wcześniej, bo już po zakończeniu Bożego Ciała. Dzięki tej decyzji każdy z nas  może skorzystać z ofert wyprzedażowych już w czasie długiego weekendu i przygotować się do wyczekiwanego sezonu ważnych rodzinnych uroczystości, spędzania lata w swoim najbliższym otoczeniu, czy aktywnych wyjazdów, jakie czekają nas podczas zbliżających się wakacji – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Ciesz się z zakupów i rabatów

Niespodzianki cenowe przygotowane w outlecie na Granicznej 2 we Wrocławiu rzeczywiście cieszą nie tylko oczy ale też stan naszego portfela czy karty kredytowej. Na przykład salony takie jak Wittchen, Coccodrillo, czy Tefal Home&Cook czekają już z rabatami do 50% a salon Scotch&Soda rozpoczyna wyprzedaż z cenami obniżonymi nawet o 80%. Ponad 100 polskich i światowych marek modowych przygotowało specjalne oferty i zniżki, dzięki którym możemy zaoszczędzić nie tylko na zakupach obuwia, ubrań, ale także galanterii, wyposażenia domu i ogrodu, czy rozwiązaniach sportowych, które z pewnością ucieszą wszystkich, którzy stawiają na aktywne lato. Niezależnie od tego, czy planujemy wyjazd na weekend, dłuższy wypoczynek, czy krótki pobyt w okolicy swojego miejsca zamieszkania, we Wrocław Fashion Outlet znajdziemy atrakcyjne cenowo rozwiązania do aktywności nie tylko na świeżym powietrzu, dostosowane do każdej kieszeni.

Jak oszczędzić więcej?

Czy podczas zakupów we Wrocław Fashion Outlet można zaoszczędzić jeszcze więcej? To możliwe, jeśli przystąpimy do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club z każdej transakcji, której dokonamy w sklepach partnerskich (jest ich już prawie 50) na nasze konto zostanie odłożone 5% wartości paragonu. Zebraną kwotę możemy wydać już podczas kolejnej transakcji, pomniejszając wartość zakupów o kwotę zapisaną na naszym koncie, uzyskując tym samym do 25% rabatu od cen outletowych. Dla korzystających z Wrocław Fashion Club, także w czasie wyprzedaży, przygotowano specjalne promocje. Objęte są nimi m.in. niektóre restauracje i kawiarnie, działające w outlecie, gdzie zregenerujemy siły między kolejnymi zakupami pełnymi zniżek. Do programu Wrocław Fashion Club przystąpimy pobierając aplikację mobilną, za pośrednictwem strony outletu, czy odwiedzając punkt informacyjny. – Klientów zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej, dzięki której będą mogli na bieżąco sprawdzać stan swojego konta zniżkowego ale także zapoznać się z dodatkowymi rabatami przygotowanymi specjalnie dla nich – dodaje Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Bezpieczne kupowanie

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa, klienci korzystający z przyjemności zakupów na terenie Wrocław Fashion Outlet powinni używać maseczek bądź innych osłon ust i nosa. Przy wejściach i w toaletach do dyspozycji gości są podajniki z płynem do dezynfekcji rąk. Zwiększona jest także częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji centrum, ze szczególnym uwzględnieniem toalet, wszelkich uchwytów, klamek, a do centrum tłoczone jest wyłącznie świeże powietrze z zewnątrz. Dbając o bezpieczeństwo pracowników i klientów wprowadzono ponad 40 rozwiązań, które pomagają w ochronie naszego zdrowia. Jedną z nich jest konieczność dezynfekcji rąk lub założenia jednorazowych rękawiczek przed wejściem do każdego ze sklepów.

Przed wizytą w poszukiwaniu okazji warto zajrzeć do aplikacji Wrocław Fashion Club i na stronę www.wroclawfashionoutlet.com

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl