SANPLAST SA – Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021


SANPLAST SA  –  Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021
2022-01-05
SANPLAST SA – Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021

SANPLAST SA   Laureatem rankingu Gazele Biznesu 2021

 

SANPLAST SA to niekwestionowany lider branży sanitarnej w Polsce. Od ponad
38 lat dostarcza swoim Klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania do wyposażenia łazienek. Sukces Firmy wynika z wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz doskonałych projektów, w których każdy detal ma znaczenie. Kolejny raz marka SANPLAST SA została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu.

Już po raz dwudziesty drugi redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikowała ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, przyznając Laureatom tytuł Gazeli Biznesu. Do grona nagrodzonych po raz  kolejny dołączyła firma SANPLAST SA.

Tytuł Gazeli Biznesu jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wiarygodności w oczach Klientów i Kontrahentów. Aby otrzymać to wyróżnienie, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać swoje obroty i osiągać zysk. Dla zwycięskiego przedsiębiorstwa jest to zwiększenie wiarygodności, aktywne budowanie prestiżu marki i świetna rekomendacja – mająca istotne znaczenia w kontaktach biznesowych.

„W SANPLAST SA skupiamy się na codziennym rozwoju, ciągłej poprawie procesów produkcyjnych, planujemy nowe wdrożenia. Intensywnie działamy, pozytywnie patrząc w przyszłość. Przez ostatnie lata skutecznie osiągaliśmy wyznaczone cele. Dziękujemy za to wyróżnienie, którego otrzymanie jest efektem ciężkiej pracy wszystkich Pracowników naszej firmy.”

Robert Dziak, Prezes Zarządu SANPLAST S.A.

 

Więcej na: www.sanplast.pl

 

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl