Silesia City Center z bonusem


2018-09-05
Praktyczny prezent, sprawne zakupy, wygodna forma płatności i dodatkowe 10% doładowania. Największe centrum handlowe na Śląsku przygotowało dla klientów akcję rabatową zachęcającą do zakupu kart podarunkowych.

10% więcej – tyle zyska każdy, kto w dniach 6-15 września kupi taką kartę  w Silesia City Center.

Promocyjne doładowanie to okazja, by zyskać dodatkowe środki na koncie. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest nabycie karty za co najmniej 100 zł – każdy taki zakup premiowany będzie dodatkowym doładowaniem odpowiadającym 10% wartości karty podarunkowej. Doładowanie promocyjne będzie przyznawane jednorazowo. Wartość doładowań jest ograniczona i wynosi łącznie 50 000 zł z możliwością zakończenia akcji po wyczerpaniu tej puli.

Karta podarunkowa jest idealnym pomysłem na upominek – osoba obdarowana ma możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu w ponad 300 sklepach znajdujących się na terenie Centrum

Akcja promocyjna odbędzie się w dniach 6-15 września w godzinach otwarcia Silesia City Center lub potrwa do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Punkt Obsługi Promocji będzie zlokalizowany w Punkcie Informacji na poziomie 0, znajdującym się na Placu Śląskim.

Karta podarunkowa jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Jest aktywna w ciągu 30 minut od jednorazowego doładowania. Umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Silesia City Center. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków. Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl