Silesia Summer Park, czyli aktywne wakacje w mieście


2018-06-28
Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju – kto powiedział, że lato w mieście musi być nudne?

Tegoroczne wakacje zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie, szczególnie dla mieszkańców Śląska, na których od 30 czerwca aż do 2 września będą czekać sportowe niespodzianki w specjalnie zaaranżowanej strefie rozrywki Silesia Summer Park.

Góry, morze, a może… wakacje w mieście? Letni klimat w największym centrum handlowym na Śląsku  podkręci specjalna strefa pełna sportowych atrakcji. Od 30 czerwca do 2 września na odwiedzających Silesia City Center będą czekać rozmaite atrakcje w sportowym stylu. Silesia Summer Park to nasza propozycja na aktywne wakacje w mieście. Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić wszystkich do strefy sportowych aktywności, w której w tym roku po raz pierwszy powstanie tor do skimboardu. Najmłodsi będą mogli ślizgać się na desce po płytkiej warstwie wody, co z pewnością zagwarantuje im niezapomniane wrażenia i da namiastkę plaży w środku miasta – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. 

Poza torem do skimboardu, w Silesia Summer Park pojawią się inne strefy, a wśród nich pole do mini golfa o powierzchni 400 m2 składające się z kilkunastu osobnych torów z dołkami oraz przeszkodami do pokonania. Na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt i wziąć udział w rozgrywkach. Zostanie również przygotowana ścianka wspinaczkowa, z której będą mogli skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Dedykowany najmłodszym fanom aktywności fizycznej mini park linowy w formie małpiego gaju zostanie urozmaicony różnymi przeszkodami. Bezpieczną zabawę zagwarantuje profesjonalna obsługa i odpowiednie zabezpieczenie linowe. 

Ale to nie koniec atrakcji. Od 7 lipca w każdą sobotę wakacji najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z mini golfa i skimboardu. Na warsztaty prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center. 

Silesia Summer Park na Placu Słonecznym będzie czynny od 30 czerwca do 2 września w godzinach otwarcia Silesia City Center, tj. od soboty do czwartku 10:00-21:00, w piątki 10:00-22:00 (z wyłączeniem niedziel objętych ustawą o ograniczeniu handlu). Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny. Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl