Skuteczna reklama - 4 sposoby na zwiększenie widoczności Twojej firmy


Skuteczna reklama - 4 sposoby na zwiększenie widoczności Twojej firmy
2020-06-14
Bez odpowiedniej reklamy żaden biznes nie ma szans na powodzenie. Szczególnie tyczy się to miejsc, do których klienci przychodzą “z ulicy”. Punkty gastronomiczne, sklepy specjalistyczne czy stacje benzynowe muszą być widoczne, żeby móc się utrzymać.






Na podstawie oferty GrawerPix podpowiemy, w jakich sytuacjach przydatne będą:
  • pylony reklamowe,
  • litery reklamowe 3d,
  • tablice reklamowe,
  • oklejanie pojazdów.


Pylony reklamowe - witacze

Prowadzisz stację benzynową lub restaurację przy głównej drodze? Pylony reklamowe powinny stać się częścią reklamy Twojego przedsiębiorstwa. Te konstrukcje już z daleka informują o charakterze wykonywanych usług. Stabilna reklama z tworzywa sztucznego może też informować o sposobie dojazdu do lokalu. Jest odporna na czynniki atmosferyczne, dlatego w nienaruszonym stanie przetrwa nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Dodatkowo w przypadku stacji kontroli pojazdów czy benzynowych, warto dołożyć otoki reklamowe w tych samych kolorach i wzorach.



Litery reklamowe 3d

W lokalach usytuowanych w centrach miast wcześniej wymienione otoki nie będą zbyt praktyczne. Nie oznacza to, że nie da się skutecznie przyciągnąć przypadkowych klientów. Dobrym rozwiązaniem są duże litery reklamowe 3d, które można zamontować na elewacji budynków. Z pewnością wyróżnią się na tle budynku i pozostałych mniejszych szyldów. Ciekawym rozwiązaniem są też kasetony reklamowe. Ich dodatkowe podświetlenie sprawi, że będą widoczne także nocą.



Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to jedna z najprostszych metod na reklamę swojego lokalu i oferowanych w nim usług lub towarów. Tablice mogą być wystawione przed restaurację lub bar, żeby poinformować o menu. Tablice można umieszczać też wewnątrz lokalu. Mogą stać się częścią dekoracji, która będzie indywidualnie dopasowana do konkretnego lokalu i jego asortymentu. Kolorowe opisy potraw wraz z cennikiem z pewnością przykują uwagę klientów i nieco odciążą obsługę lokalu.



Oklejanie pojazdów

Reklama na pojazdach to także niezwykle popularny sposób na to, żeby zwrócić uwagę na Twoją firmę. Korzyści płynące z tego rozwiązania są dwojakie. Po pierwsze w ruchu miejskim oklejone samochody będą skutecznie reklamowały firmę. Po drugie zwiększą jej prestiż w oczach kontrahentów. Szczególne znaczenia może mieć to w firmach zajmujących się serwisem lub dostawami. Oklejony samochód potwierdza profesjonalizm przedsiębiorstwa, a co za tym idzie także pracowników. Ponadto parking firmowy obstawiony samochodami oklejonymi jednakowym logo będzie dla Ciebie ogromnym źródłem satysfakcji.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl