Smartfony marki HONOR na dobre zadomowiły się w Polsce – od dziś są dostępne u nowych operatorów!


2024-04-08
Globalna marka technologiczna HONOR nawiązała współprace z dwoma nowymi operatorami dostępnymi w Polsce. Już dzisiaj smartfony firmy HONOR trafiły do oferty sieci Play i Plus, zapewniając klientom jeszcze większą dostępność swoich urządzeń.

Smartfony marki HONOR na początku tego roku trafiły do szerokiej dystrybucji dzięki nawiązaniu współpracy z największymi elektromarketami w Polsce. Teraz firma po raz kolejny rozszerza kanały sprzedaży, a ich urządzenia od 5 kwietnia trafiły do oferty dwóch czołowych operatorów w Polsce – Play i Plus. W pierwszej sieci użytkownicy mogą zaopatrzyć się w smartfony HONOR Magic6 Lite i HONOR 90, oraz premierowe modele z serii HONOR Magic 2024. Klienci Plusa natomiast, na początek otrzymali do wyboru urządzenia HONOR 90 Lite oraz HONOR Magic6 Lite, a niebawem portfolio to zostanie rozszerzone.

Początek kwietnia to dla nas niezwykle istotny okres na polskim rynku. Niedawno do sprzedaży trafiły nowe smartfony, a urządzenia marki HONOR pojawiły się w ofercie sieci Play oraz Plus. To kolejny duży krok w kierunku zwiększenia naszej obecności w Polsce. Cieszymy się, że użytkownicy obu sieci będą mieli większy wybór przy planowaniu zakupu nowego smartfona”- mówi Zachary Jiang, Vice President w HONOR Europe.

Smartfony marki HONOR idealnie współgrają z naszą strategią zapewniania konsumentom produktów i usług najwyższej jakości. Już niedługo wszyscy klienci Play będą mogli skorzystać z najnowszych technologii, jakie posiada ten producent”- mówi Maciej Swat, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C i B2B z PLAY.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl