„SMS NOT DEAD” – ŚNIADANIE BRANŻOWE W AKADEMII BIZNESU


„SMS NOT DEAD” – ŚNIADANIE BRANŻOWE W AKADEMII BIZNESU
2018-03-21
Już jutro, 22 marca o godzinie 9:00, w Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej będzie można podyskutować na temat siły i roli sms-ów. Czy sms wciąż działa? Czy może skutecznie realizować cele biznesowe? Śniadanie Branżowe odbędzie się na Antresoli centrum handlowego. Potrwa około 1 godziny.

Prowadząca spotkanie opowie o znaczeniu sms-ów w kampaniach dla różnych Firm i branż. Usłyszymy też o wojnie o gęś i pączka, o porównaniu kanału sms z innymi - wszystko na przykładach prosto z biznesu. Następnie, kolejny ekspert, przedstawi praktyczne wykorzystanie panelu SMSAPI. Będzie również można samemu nauczyć się, jak przeprowadzić efektywną akcję – prowadzący „przeklikają” z publicznością przykładową kampanię, począwszy od ustalania targetów, aż po emisję. Warto więc zabrać z sobą laptop lub tablet, żeby samemu poćwiczyć działania.

Śniadania Branżowe, odbywające się co dwa tygodnie w Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej, funkcjonują w ramach nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom. Oprócz dyskusji z przedstawicielami różnych branż, odbywają się tu spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka chińskiego i angielskiego w biznesie. Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl