Startują Tragi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej


Startują Tragi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
2024-04-16
Moda ślubna, papeteria, akcesoria florystyczne i dekoracje sal, oprawa muzyczna, nauka tańca, oferta fotograficzna i wideo, a nawet pirotechniczna – to wszystko i jeszcze więcej szykują wystawcy Targów Ślubnych, które już w sobotę 20 kwietnia odbędą się w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Wiosna i lato to czas, w którym wiele par decyduje się zorganizować swój ślub. Naprzeciw potrzebom zakochanych wyszła Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna, w której już w sobotę 20 kwietnia, od godziny 12.00 do 18.00 odbędą się Targi Ślubne. Będzie to doskonała okazja dla narzeczonych, by poznać aktualne trendy i zasięgnąć inspiracji, które pomogą w kompleksowych przygotowaniach wymarzonego „wielkiego dnia”.

Tym, co z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich przyszłych panien młodych będą suknie ślubne. Wystawcy zaprezentują najrozmaitsze modele kreacji, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno zwolenniczki ponadczasowej klasyki, jak i panie gustujące w bardziej nowoczesnych czy odważnych krojach. Nie zabraknie również ślubnego obuwia, akcesoriów, biżuterii czy niezbędnych tego dnia nakryć głowy, takich jak różnorodne wianki, woalki, diademy czy nieśmiertelne welony.

Targi Ślubne w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej, będą również sporą dawką inspiracji w kwestiach dekoracyjnych. Na miejscu obecni będą dekoratorzy sal, wypożyczalnia ozdób, a także pracownia florystyczna. Z ich pomocą przyszli nowożeńcy dowiedzą się, m.in. jakie kwiaty oraz innego rodzaju motywy przewodnie ślubnego wystroju, są aktualnie na topie.  Nie zbraknie także szerokiej oferty papeterii, czyli m.in. modnych zaproszeń czy winietek.

Na wszystkie pary młode, którym marzą się piękne zdjęcia i pamiątki, czekać będą z otwartymi rękami fotografowie i kamerzyści, a także fotobudki czy fotoboxy, które stanowią wspaniałą atrakcję dla gości.

Nie zapomniano również o oprawie muzycznej przyjęcia. Podczas targów wystawcy zaprezentują przegląd trendów i możliwości w tym zakresie. Narzeczeni będą mogli zapoznać się z ofertą kapel weselnych czy DJ-ów, a nawet firmy pirotechnicznej, oferującej pokazy sztuki audiowizualnej na weselach tzw. pyromusicale. Na miejscu można będzie zapoznać się również z ofertą nauki pierwszego tańca
i choreografii.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na oferty specjalne od wystawców. Co więcej, z okazji targów Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna przygotowała specjalną akcję dla swoich klientów, a zwłaszcza wszystkich par. Robiąc tego dnia zakupy w sklepach centrum, za kwotę minimum 150 zł
i okazując przynależność do programu lojalnościowego galerii, można będzie otrzymać romantyczny upominek. Prezenty będą wydawane na stoisku promocyjnym.

Targi Ślubne to wydarzenie dedykowane wszystkim parom, które planują ślub w najbliższym lub nieco odleglejszym czasie. Świetnie odnajdą się również wszyscy ci, którzy zawodowo lub hobbystycznie interesują się ślubnymi trendami. Wystawców znaleźć będzie można na poziomie 0.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl