#STOPFUTROM wraz z Cote


#STOPFUTROM wraz z Cote
2019-12-02
Polska jest drugim krajem w Europie pod względem liczby zwierząt, które są zabijane na futro. Aby uświadomić społeczeństwo, że należy zaprzestać tych okrutnych działań jak najszybciej, Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! zorganizowała pokaz mody #STOPFUTROM.

Celem kampanii #STOPFUTROM jest zakaz ferm futrzarskich w Polsce. W pokazie wzięły udział polskie gwiazdy show biznesu, sprzeciwiające się noszeniu futer ze zwierząt. m.in. byli to : Karolina Pilarczyk, Julia Kamińska, Gabi Drzewiecka, Natalia Janoszek, Ewa Szabatin Daria Ładocha, Anna Matysiak, Barbara Pasek, Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Chorzępa. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Vinex Slaviantsi Poland, która od lat od lat współpracuje z Fundacją.

„STOPFUTROM to kolejna odsłona wspólnych działań. Staramy się zawsze wspierać fundacyjne akcje mając głęboką wiarę w ich sens i starając się pomagać zawsze wtedy, kiedy tylko jest to możliwe.” –podkreśla Zofia Lewandowska Marketing Manager Vinex Slaviantsi Poland.

To nie jedyna inicjatywa Vinex na rzecz zwierząt. W tym roku organizuje ona siódmą edycję „Nakarm koty z Cote”. Ta coroczna inicjatywa ma na celu wsparcie wolno- bytujących kotów.

"Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji #STOPFUTROM. Tego typu pomaganie ma sens! Sami jesteśmy organizatorem akcji, która wspiera koty, nie mające swoich domów, a które aby przetrwać zimę potrzebują naszego wsparcia. W tym przypadku dochód ze sprzedaży przeznaczamy na zakup karmy. Marka Cote stara się zawsze być tam, gdzie może udzielić pomocy potrzebującym zwierzętom.” – dodaje Zofia Lewandowska

„Nakarm koty z Cote” vol. 7 rusza 9 grudnia 2019 roku i potrwa do 28 lutego 2020 roku. Szacuje się, że podczas tegorocznej edycji zebrana zostanie kwota o wartości powyżej 20 000 zł, która zostanie wykorzystana na zakup karmy, która trafi do placówek.

Nadesłał:

Piarowieczkrwiikosci

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl