Stylowa mapa marzeń – znajdź swój styl podczas warsztatów dla mam w Serenadzie


2020-01-20
27 stycznia w Centrum Serenada odbędzie się kolejny warsztat Klubu MAM MOC. Spotkanie, które poprowadzi OSA - Osobista Stylistka, odbędzie się pod hasłem „Stylowa mapa marzeń".

Nowy rok stawia przed nami nowe postanowienia i wyzwania. Warto zacząć od siebie, dlatego już 27 stycznia w Centrum Serenada odbędzie się kolejny warsztat Klubu MAM MOC. Spotkanie, które poprowadzi OSA - Osobista Stylistka, odbędzie się pod hasłem „Stylowa mapa marzeń". Warsztaty odbędą się w księgarni Świat Książki w trzech grupach o 16.45, 18.15 oraz 19.45.

To pierwsze spotkanie z serii w tym roku, dlatego będzie skoncentrowane wokół tematu marzeń, inspiracji i postanowień, aby jeszcze lepiej wejść w nowy rok. Jak wyrazić siebie poprzez ubranie? Co włożyć, aby czuć się dobrze i zgodnie ze sobą? Jaki jest mój styl? Spotkanie pt. „Stylowa mapa marzeń" przygotuje znana z wielu wcześniejszych warsztatów, osobista stylistka - Monika Jurczyk, która pomoże uczestniczkom odkryć ich indywidualne piękno i określić trendy, w których poczują się najlepiej.

Warsztaty dla mam to nie tylko wyjątkowe spotkania w kobiecym gronie - pełne inspiracji, wzajemnych porad i wskazówek oraz prawdziwego wsparcia, ale również duża dawka wiedzy. Tym razem, osobista stylistka przeprowadzi uczestniczki przez proces tworzenia własnej tablicy inspiracji oraz pokaże krok po kroku jak stworzyć indywidualny, unikalny sposób ubierania. Udowodni, że szukanie swojego stylu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Rezultatem warsztatów z Moniką Jurczyk będą spersonalizowane plansze, dostosowane do każdej z uczestniczek - idealne do powieszenie w szafie lub nad biurkiem, aby nigdy nie zapomnieć o swoich modowych postanowieniach. Kolejnym miłym akcentem będą darmowe ciepłe napoje od księgarni Świat Książek, bo wiemy że o kobiecych sprawach najlepiej rozmawia się przy aromatycznej kawie lub kubku ulubionej herbaty.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Wstęp na warsztaty z osobistą stylistką jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 512 718 635. Ilość miejsc jest ograniczona. Uczestniczki warsztatów mają możliwość darmowego pozostawienia dzieci pod opieką profesjonalistów w Brick4Kidz lub Leoparku.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Nadesłał:

ATrawina

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl