Super Med. O zdrowiu w Supersamie


Super Med. O zdrowiu w Supersamie
2018-04-06
Jeśli jest sobota, to w Supersamie jest Super Sobota. A w ramach cyklu Super Med kolejne spotkanie poświęcone zdrowiu i profilaktyce, które Supersam organizuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Akcja „Zdrowie pod kontrolą” już 7 kwietnia, w godz. 11:00 – 18:00.

Program zdrowej soboty jest bardzo zróżnicowany. Wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatnie podstawowe badania profilaktyczne, m.in.: pomiar glikemii, ciśnienia i składu masy ciała oraz EKG.

Przeczytaj również:

Studenci będą również mówić o zaburzeniach odżywiania, a także uczyć udzielania pierwszej pomocy.

Przed sezonem wiosenno-letnim warto dowiedzieć się więcej o profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze.

Będzie też okazja do przeglądu i porad stomatologicznych, a u Doktora Marchewki zbadania ostrości wzroku. Wesoło będzie w Szpitalu Pluszowego Misia, w którym poważne tematy o zdrowiu prezentowane są w formie edukacyjnej zabawy dla dzieci.

Sobotnia wizyta w Supersamie będzie także okazją do zarejestrowania się w bazie DKMS.

DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Przejęcie nieruchomości przez Griffin Group w 2013 roku tchnęło w Supersam nowe życie. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.

Nowy obiekt, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6, udostępnił blisko 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowane jest centrum Jatomi Fitness oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl