SuperLoteria SuperHodowcy


2016-08-18
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w SuperLoterii! Warto się pospieszyć, ponieważ okres sprzedaży towarów promocyjnych mija już 31 sierpnia. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kupić jeden z produktów Trouw Nutrition oznaczonych naklejką promocyjną z kodem, a potem zarejestrować go na stronie www.klubsuperhodowcy.pl.

Już 2 września odbędzie się losowanie nagrody głównej. Szansę na jej zdobycie, będą mieli wszyscy ci, którzy prawidłowo uzupełnią zgłoszenia i zaakceptują regulamin SuperLoterii. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie, natomiast kompletne wyniki losowania SuperLoterii oraz lista zwycięzców zostaną opublikowane na stronie internetowe www.klubsuperhodowcy.pl do dnia 30 września 2016 r. także pamiętać, że im więcej kodów, tym większa szansa na wygraną.

Przeczytaj również:

Nagrodą główną jest Voucher o wartości 6 000 zł na zakupy w sklepie internetowym www.superprezenty.pl. Dzięki temu zwycięzca sam będzie mógł zdecydować jaką nagrodę wybiera. Pośród oferowanych na stronie atrakcji znajdują się m.in.: atrakcyjne podróże, ekstremalne sporty, masaże, a nawet loty balonem, samolotem lub paralotnią.

Szczęśliwiec, który zdobędzie główną nagrodę będzie miał możliwość wybrać się wraz ze swoimi bliskimi na Wakacje Marzeń!

Nadesłał:

katka

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl