Świadomy wybór, piękno z myślą o przyszłości. Nowy nurt w kuchni od FDESIGN


Świadomy wybór, piękno z myślą o przyszłości. Nowy nurt w kuchni od FDESIGN
2021-10-28
Bycie w zgodzie z trendami oznacza swoistą deklarację – odniesienie się do ekologicznej rzeczywistości. Konieczność określenia się i odpowiedzi na nowe warunki funkcjonowania w świecie przedmiotów dla wymagających i pragmatycznych odbiorców zbiega się z premierą kuchennych kolekcji FDESIGN.

Choć idee ujęte w formę powiedzeń i przysłów z czasem blakną i powszednieją, to stojące za nimi potrzeby pozostają aktualne. Bo oczywiście hasło „kuchnia sercem domu" trąci banałem, ale któż nie marzy o ciepłym, przytulnym miejscu, dającym siłę na cały dzień? Że wcale nie łatwo owo miejsce stworzyć, również nie trzeba nikogo, kto mierzył się z tym zadaniem, przekonywać. Wszelka w tym pomoc jest więc na wagę złota. Częścią zadania, szeroko opisywaną i wspieraną przez media wnętrzarskie, są kwestie związane z wystrojem, stylem, efektami wizualnymi. Rozwiązania techniczne, praktyczne, mniej spektakularne, lecz równie istotne przy urządzaniu „serca domu" opierają się na specjalistycznych badaniach i świadomych producentach oferujących przemyślane produkty.

Kuchenne kolekcje FDESIGN - świadomy, odpowiedzialny wybór. Dlaczego?

Bo są długowieczne - co potwierdza bezpłatna siedmioletnia gwarancja na kluczowe elementy baterii. Mniej usterek to mniej energii wydatkowanej na naprawy, nowe zakupy i wymianę baterii. To również mniej odpadów, czyli zrównoważonej gospodarki ciąg dalszy.

Bo są sprytne i funkcjonalne - wyciągana wylewka, zmienny strumień to klasyka kuchennej funkcjonalności. FDESIGN idzie dalej, oferując system Cold Start, pozwalający świadomie - tylko wtedy, gdy jest to potrzebne - korzystać z ciepłej wody. Modele z elastycznymi i składanymi wylewkami to kolejny poziom funkcjonalności i ergonomii zdobyty przez FDESIGN.

Bo są niepospolite - zaprojektowane z miłością do klasycznej elegancji i dbałością o każdy niuans, wdzięcznie wpisują się w zmienne trendy, zawsze z efektem świeżości. Stylistycznie zróżnicowane - nowoczesne, klasyczne i retro - by zaspokoić potrzeby w kuchniach różnego typu: szykowna Ardesia, wielkomiejskie Zaffiro, minimalistyczne Notio czy rustykalna Lacrima.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i szczegółami kolekcji kuchennych.

Nadesłał:

Daniel Działa

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl