Sylwester w Menu Motto


Sylwester w Menu Motto
2017-11-18
Noc sylwestrowa to przypuszczalnie najbardziej wyjątkowa noc w całym roku. Nic dziwnego, że każdy chce ją spędzić w niebanalny sposób. Ciekawą propozycję ma restauracja Menu Motto, w której Sylwester upłynie pod znakiem dobrej zabawy i smacznego jedzenia.

Tegoroczna impreza sylwestrowa w Menu Motto zapowiada się niezwykle… pysznie. Od godziny 20.00 w specjalnie udekorowanej na tę okazję sali restauracji goście będą mogli bawić się tańcząc do ciepłych brzmień muzyki house DJ-a Slovika. Przy wejściu każdy otrzyma welcome drink’a, a o północy kieliszek wina musującego. Dodatkowo przez całą noc goście będą mogli korzystać z open baru. Zabawę urozmaicą różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Chętnych na pewno nie zabraknie, ponieważ główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Trzy Wyspy w Świnoujściu.


Atrakcyjna oprawa sylwestrowej imprezy to jednak tylko dodatek do tego, co wg Menu Motto jest najważniejsze - znakomitych doznań kulinarnych. Nie zabraknie więc autorskiego menu Szefowej Kuchni - Beaty Śniechowskiej.

Zabawa potrwa do godz. 4.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja stolików pod nr tel 788 371 889 oraz adresem e-mail restauracja@menumotto.pl.
Nadesłał:

krissssss43

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl