Targowisko Zajęć Twórczych, czyli moc inspiracji w Avenidzie Poznań


Targowisko Zajęć Twórczych, czyli moc inspiracji w Avenidzie Poznań
2019-09-09
Nauka śpiewu, lekcje programowania, a może szermierka? Nowy rok szkolny to idealny czas na samorozwój!

W dniach 13-14 września w Avenidzie będzie można poznać ofertę różnorodnych placówek prowadzących zajęcia dla dzieci i dorosłych, a przy okazji zainspirować się do zadbania o ciało i ducha. To wszystko w jednym miejscu – na Targowisku Zajęć Twórczych.

Kto powiedział, że powrót do szkoły musi być nudny? W dniach 13-14 września w Avenidzie powstanie Targowisko Zajęć Twórczych, w ramach którego dzieci i dorośli przekonają się, że nauka może być przyjemnością – zwłaszcza jeśli sami wybiorą, czego chcą się uczyć. Targowisko Zajęć Twórczych to przestrzeń wystawiennicza dla wszelkich grup, organizujących zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej czy działania rozwojowe dla dorosłych. Dzięki temu odwiedzający – przy okazji zakupów – w jednym miejscu będą mogli poznać ofertę wielu placówek i zainspirować się do rozwijania pasji – być może w dziedzinie, o której wcześniej by nie pomyśleli – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

A propozycji czeka całe mnóstwo. Na Targowisku Zajęć Twórczych będzie można wziąć udział w warsztatach kreatywnych z rękodzieła i fotografii oraz poprawiających pamięć i szybkie czytanie. Fani sportu poznają takie sztuki walki jak aikido, judo czy capoeira.

Nie zabraknie również atrakcji dla małych naukowców. Warsztaty językowe, matematyczne czy fizyczno-chemiczne oraz zajęcia z programowania i robotyki to tylko część zajęć, które rozwijają wyobraźnię i uczą przydatnych w życiu umiejętności już od najmłodszych lat. Dla głodnych wrażeń maluchów gratką będą rozgrywki z tenisa oraz zabawy z floretem, podczas których odkryją tajemnice szermierki.

Targowisko Zajęć Twórczych będzie można odwiedzać w dniach 13-14 września w godzinach 10:00-20:00 na pasażach Avenidy Poznań. Pełna lista wystawców znajduje się na stronie www.avenidapoznan.com. Wstęp jest bezpłatny.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl