Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki


Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki
2024-05-23
Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a nasze rysunki przypinała na lodówce i mówiła, że to bezcenne arcydzieła. Ach, wspomnienia!

Ale teraz, gdy zbliża się Dzień Matki, nadszedł czas, aby podarować jej coś bardziej... praktycznego. Z okazji Dnia Matki Jabra oferuje wyjątkowy prezent, aby móc celebrować ten dzień z radosnymi dźwiękami muzyki i utworzoną z tej okazji muzyczną ścieżką miłości wraz z najnowszymi słuchawkami dousznym Jabra Elite 10 i Elite 8 Active.

Wyjdźmy poza tradycyjne kwiaty i czekoladki — dzięki najnowszym innowacjom od Jabra możemy podarować mamie nie tylko jakość i styl, ale także radość płynącą z muzyki, sprawiając, że każdy dzień będzie celebracją jej wyjątkowości.

Jabra Elite 10: Symfonia stylu i dźwięku

Jabra Elite 10 to idealny prezent dla wszystkich miłośników muzyki, zwłaszcza tych mam, które cenią dobrą muzykę. Dzięki zaawansowanej technologii Dolby Atmos i funkcji Dolby Head Tracking (śledzenia ruchów głowy) te słuchawki douszne mogą przywołać wspomnienia z ostatniego koncertu i przekształcić każdą przestrzeń w salę koncertową, oferując wrażenia dźwiękowe 360°, które ożywiają każdą nutę z oszałamiającą przejrzystością i głębią. Chodzi o odczuwanie każdego uderzenia, jakbyśmy stali w pierwszym rzędzie podczas występu na żywo.

W modelu tym moda łączy się z funkcjonalnością. Dzięki ciepłym, neutralnym kolorom Elite 10 łatwo łączy się z każdym stylem, odzwierciedlając ponadczasową elegancję lub podkreślając wyrazistość kolorowej stylizacji. Będą więc idealnym dodatkiem na wyjątkowe chwile. Co więcej, półotwarta konstrukcja zapewnia komfort noszenia przez cały dzień, co czyni je idealnym towarzyszem dla tych, którzy cenią wygodę. Zaawansowana aktywna redukcja hałasów (ANC) i technologia HearThrough (podsłuchiwania dźwięków otoczenia) z funkcją redukcji szumu wiatru idealnie dbają o najwyższej jakości doświadczenia dźwiękowe niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Elite 10 oferują także odtwarzanie Spotify Tap, obsługę asystentów głosowych, funkcję Bluetooth Multipoint umożliwiającą połączenie z 2 urządzeniami jednocześnie, szybkie i łatwe parowanie z komputerem dzięki Fast Pair i Swift Pair, ładowanie bezprzewodowe, do 6 godzin pracy baterii (do 27 godzin z etui i włączonym ANC) i szybkie ładowanie zapewniające nawet godzinę pracy w ciągu zaledwie 5 minut ładowania.

Słuchawki Elite 10 są dostępne w 4 modnych kolorach: kremowym (cream), kakowym (cocoa), tytanowo-czarnym (titanium black) i czarnym błyszczącym (gloss black).

 

Jabra Elite 8 Active: dla mamy, której nie da się zatrzymać

Dla mamy, która jest w ciągłym ruchu te sportowe słuchawki będą idealnym wyborem. Trwałość i wygoda Jabra Elite 8 Active w połączeniu z innowacyjnymi funkcjami sprawiają, że jest to doskonały towarzysz każdego dnia. Te słuchawki douszne, zaprojektowano tak, aby wytrzymały trudy aktywnego trybu życia. Są wykonane z unikalnego materiału Jabra ShakeGrip™, który pewnie utrzymuje słuchawki w uszach w każdej sytuacji i to bez konieczności używania skrzydełek. Niezależnie od tego, czy chodzi o poranny jogging, czy o intensywną sesję na siłowni, możemy być pewni, że Elite 8 Active pozostaną na swoim miejscu i pomogą podjąć każde wyzwanie. Odporność na wodę i kurz o stopniu ochrony IP68 gwarantuje, że te słuchawki są równie wytrzymałe, jak stylowe i gotowe stawić czoła każdym warunkom, nie tracąc rytmu. Świetnie poradzą sobie więc z pyłem, kurzem i potem oraz bez szkody przetrwają upadek z wysokości 1 metra. Warto dodać, że także etui ładujące jest odporne na kurz i wilgoć, ze stopniem ochrony IP54.

Chociaż słuchawki Jabra Elite 8 Active są niezwykle wytrzymałe, nic nie straciły na jakości dźwięku ani estetyce. Wciągająca jakość dźwięku napędzana Dolby Audio zapewnia intensywne, koncertowe wrażenia, zmieniając codzienne czynności w niezwykłe chwile. Czyste, energetyczne i personalizowane brzmienie stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznych. Adaptacyjna hybrydowa aktywna redukcja hałasu (ANC) automatycznie dostosowuje poziom ANC do warunków otoczenia, a technologia HearThrough tłumi również wszelkie zakłócenia powodowane przez wiatr bez blokowania odgłosów ruchu ulicznego, zapewniając bezpieczeństwo bez utraty jakości dźwięku. Elite 8 Active, dzięki technologii 6 mikrofonów, stabilnemu połączeniu ze smartwatchem, Asystentowi Google, technologii Fast Pair, Swift Pair, Spotify Tap i Bluetooth Multipoint oraz czasie pracy na baterii do 8 godzin (32 godziny z etui i włączonym ANC), pozwalają cieszyć się motywującą muzyką w każdej sytuacji. 

 Elite 8 Active dostępne są w 3 kolorach: granatowym (Navy), czarnym (Black) i karmelowym (Caramel).

 

Więcej informacji na stronie www.jabra.pl/Elite

 

Nadesłał:

Karolina

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl