Teatr familijny w NoVa Park


Teatr familijny w NoVa Park
2020-10-14
W sobotę 17 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park szykuje teatralne atrakcje dla całej rodziny.

Na klientów Centrum czeka interaktywny spektakl familijny bazujący na popularnej powieści Charles’a Perraulta „Czerwony Kapturek”, ale w zupełnie nowym, niecodziennym wydaniu. W programie wydarzenia zaplanowano także animacje oraz konkursy dla dzieci.

„Cyfrowy Kapturek - nowa historia” to współczesna wersja „Czerwonego Kapturka”, którą przygotował Teatr Familijny Tandem. W sobotę 17 października w NoVa Park przygody znanej oraz lubianej przez wszystkie dzieci dziewczynki nabiorą innego toku niż spodziewają się tego odbiorcy i mówi prawdziwa historia. Spektakl będzie bowiem przedstawiony w formie improwizacyjnej, a o przebiegu akcji i losach bohaterów zadecydują widzowie. Oprócz śpiewu, tańca i żartów, przedstawienie będzie mieć również wymiar edukacyjny. Uczestnicy spektaklu poznają zagrożenia związane z nowymi technologiami, a także alternatywy gier komputerowych, urządzenia GPS, a nawet smartphona. W przerwie od teatralnych emocji na najmłodszych czekają animacje oraz konkursy z nagrodami.

„Teatr dla całej rodziny już 17 października w NoVa Park! Przed Wami cała masa kultury, sztuki i dobrej zabawy! Zapraszamy na interaktywne przedstawienie ‘Cyfrowy Kapturek – nowa historia’, podczas którego poznacie na nowo historię małej dziewczynki z powieści Charles’a Perraulta, a także weźmiecie udział w licznych animacjach i konkursach z nagrodami!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Spektakle startują o godzinach 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na: https://nova-park.pl/.

Harmonogram wydarzenia:

13:00-14:00 - spektakl familijny „Cyfrowy Kapturek - nowa historia"

14:00-15:00 - animacje międzypokoleniowe z konkursami

15:00-16:00 - spektakl familijny „Cyfrowy Kapturek - nowa historia"

16:00-17:00 - animacje międzypokoleniowe z konkursami

17:00-18:00 - spektakl familijny „Cyfrowy Kapturek - nowa historia"

 

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl