Trwałe i oryginalne kwiaty dla ukochanej? Wybierz wieczne róże!


Trwałe i oryginalne kwiaty dla ukochanej? Wybierz wieczne róże!
2019-02-12
Kwiaty to jeden z najbardziej lubianych oraz docenianych przez kobiety podarunków. Tradycyjne bukiety odchodzą jednak do lamusa ustępując miejsca bardziej od nich nowoczesnym, efektownym oraz trwalszym flowerboxom, czyli kwiatom w pudełku z wiecznymi różami.
Dlaczego warto właśnie takie kwiaty podarować ukochanej kobiecie?


Wieczne róże w pudełku – czym wyróżniają się na tle innych kompozycji florystycznych?

Aby wyjaśnić, czym dokładnie są wieczne róże w pudełku, warto powiedzieć, czym są flowerboxy. Są to nowoczesne kompozycje kwiatowe, które w krótkim czasie pokochały kobiety z całego świata. Kwiaty w pudełku to nowoczesna i minimalistyczna zarazem kompozycja kwiatowa, która doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wystroju wnętrz oraz gusta wymagających, współczesnych kobiet.

Flowerbox składa się z efektownego i wytrzymałego pudełka, które może przybierać różne formy – od klasycznego okrągłego kształtu, poprzez kwadratowy box, a kończąc na pudełku w wymownym kształcie serca. W jego wnętrzu starannie umieszczone są wyselekcjonowane cięte róże, które występują w szerokiej gamie kolorystycznej, od nieśmiertelnej czerwieni i klasycznej bieli po oryginalną czerń, granat oraz fuksję.

Kwiaty w pudełku wyróżniają się nie tylko efektownym i bardziej nowoczesnym wyglądem, ale także bezobsługowością i przedłużoną trwałością. Za świeżość ciętych kwiatów odpowiadają bowiem specjalne preparaty florystyczne umieszczone na dnie pudełeczka. Absolutnym fenomenem są tu wieczne róże, które oferują niespotykaną do tej pory wśród kompozycji florystycznych trwałość. Zachowują bowiem atrakcyjny wygląd oraz świeżość przez 2 lata!Kwiaty dla ukochanej – nowoczesny flowerbox czy romantyczna szkatułka?

Wieczne róże występują w różnych kompozycjach kwiatowych. Jedną z nich jest wspominany powyżej flowerbox z wiecznymi różami, w którego wnętrzu znajdować się może od kilku do nawet kilkudziesięciu kwiatowych główek. Inną, również wartą rozważenia propozycją dla panów poszukujących oryginalnego i romantycznego prezentu dla ukochanej, jest szklana szkatułka, w której wnętrzu umieszczona jest jedna wieczna róża w wybranym kolorze.

Kwiaty dla ukochanej w postaci klasycznego flowerboxa z wiecznymi różami będą znakomitym wyborem dla kobiet kochających minimalizm i nowoczesność. Taka kompozycja kwiatowa doskonale odnajdzie się zarówno w domu, jak i w biurze codziennie przez 2 lata przypominając ukochanej o naszej miłości i zaangażowaniu. Romantyczną szkatułkę z ukrytą w jej wnętrzu wieczną różą z kolei doceni każda miłośniczka bajkowych klimatów, która nade wszystko ceni sobie romantyczne gesty.

Zarówno flowerbox, jak i szkatułka z wiecznymi różami są całkowicie bezobsługowymi kompozycjami florystycznymi. Nie wymagają wymiany wody, przycinania łodyżek ani jakiejkolwiek innej pielęgnacji. Jedynym, o czym warto pamiętać, aby zapewnić świeżość i atrakcyjny wygląd kwiatom przez 2 lata, jest umieszczenie kompozycji z dala od źródeł ciepła, owoców oraz regularne usuwanie suchych listków.

Partnerem artykułu jest Rose Du Chateau oferująca: kwiaty dla ukochanej - więcej na RoseDuChateau.com.Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl