Uroczysko Siedmiu Stawów zaprasza!


Uroczysko Siedmiu Stawów zaprasza!
2017-03-26
Wiosna to doskonały czas, aby zadbać o zdrowie i dobrą kondycję. Uroczysko Siedmiu Stawów oferuje wyjątkową wiosenną sesję urody i odrodzenia.

W XVI-wiecznym zamku, którego wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu, można poddać się rytuałom wiosennej regeneracji ciała i ducha,  w komfortowych warunkach.

Do dyspozycji gości są: bogata strefa SPA, studio masażu, sauny, gabinety, 16-metrowy basen, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Specjalne rytuały w SPA by L’Occitane pozwolą poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są tylko na bazie organicznych kosmetyków. Na ciepłe miesiące szczególnie polecane są rytuały na bazie migdałowca. Jego prozdrowotne właściwości pomagają nawilżyć, ujędrnić oraz wygładzić skórę. Migdał intensywnie zregeneruje i dogłębnie nawilży spragnioną po zimie skórę twarzy ale również wyszczupli i ujędrni kontur ciała. Migdałowe rytuały to sposób na odmłodzenie skóry i przygotowanie jej do lata.

Dopełnienie oferty SPA jest zdrowa kuchnia, bazująca na wysokiej jakości produktach lokalnych, w tym pozycje: sałatka z burakiem, consomme grzybowe czy comber z muflona. Przedłużeniem migdałowych rytuałów w SPA jest również deser w postaci francuskich makaroników lub wyśmienity koktajl „Migdałowe Przesilenie”.

 Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest w Goli Dzierżoniowskiej, nieopodal Wrocławia. Rozciąga się na ponad 100-hektarach terenu, obok 12-hektarowego park. W 2000 roku w zamku rozpoczęły się tu intensywne, trwające 13 lat prace, które pozwoliły na przywrócenie mu dawnej świetności przy zachowaniu pierwotnych walorów obiektu.

www.uroczysko7stawow.pl Nadesłał:

EGO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl