VEGETA Instant Noodles – pomysł na szybki i gorący posiłek w ciągu dnia!


2023-10-19
Jeśli prowadzisz intensywny tryb życia, często brakuje Ci czasu na gotowanie lub szukasz pomysłu na smaczną przekąskę w ciągu dnia, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zupki VEGETA Noodles to wszystko, czego potrzeba do przygotowania ciepłego posiłku zawarte w jednym opakowaniu!

Smaczny posiłek w zaledwie trzy minuty

Marka VEGETA zawsze stara się ułatwiać i uprzyjemniać życie, dlatego po raz kolejny wzbogaciła swoje portfolio o nowość – Zupki VEGETA Noodles. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, pragnących zjeść smaczne, gorące i pożywne danie. W opakowaniu znajduje się zakręcony makaron oraz saszetki z przyprawami, olejem i chilli, dzięki czemu można kontrolować stopień ostrości oraz przyprawienia. Produkt gotowy do spożycia będzie w zaledwie trzy minuty.

 


 Poznaj najlepszą śląską gastronomię w jednym miejscuGdzie ze sobą zabrać VEGETA Instant Noodles?

To, co wyróżnia zupki ekspresowe VEGETA Instant Noodles, to pyszny oraz wysokiej jakości smak, dostępny w trzech wariantach: drobiowym, wołowym oraz warzywnym. Można je spożywać przy dowolnej okazji – w pracy, w domu, na uczelni, czy w podróży. VEGETA Instant Noodles to także idealna przekąska, gdy potrzebujesz szybko coś zjeść. Łatwa w przygotowaniu gorąca zupa z pysznym makaronem to wszystko, czego potrzeba osobom szukającym pożywnego i szybkiego posiłku!

Nadesłał:

walk_pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl