W Bonarce Dzień Dziecka pyszny i trochę śląski


W Bonarce Dzień Dziecka pyszny i trochę śląski
2018-05-29
Świętowanie tegorocznego Dnia Dziecka w Bonarce to moc słodkich atrakcji dla maluchów. W Bonarce pyszności posypią się jak z rękawka w piątek (1 czerwca), od godz. 11:00 do 19:00. Ale dużo zabawy dla maluchów będzie także w sobotę, przy okazji promocji śląskiej Industriady.

W Dzień Dziecka, ten wyczekiwany przez każdego dzieciaka dzień, będzie można poczęstować się watą cukrową i skosztować krówek ciągutek. Dużo pysznej zabawy będzie czekać także na najmłodszych na stanowiskach animacji. Maluchy poskręcają tu baloniki, a kto zechce, zabierze jeden ze sobą do domu. Będzie można też pomalować słodko buźki.

Zabawy prowadzić będą doświadczeni animatorzy, a wszystko odbędzie się na placu przy fontannie.

W tym samym miejscu dzieciaki czekają nie lada atrakcje również nazajutrz ich święta. Pretekstem jest promocja innego święta: śląskiego Szlaku Zabytków Techniki, zwanego Industriadą. Wśród przygotowanych na ten dzień niespodzianek są m.in. warsztaty tworzenia biżuterii i heklowania (tzn. szydełkowania) oraz pokój zagadek. Fajną pamiątką będzie też wspólna rodzinna fotka wykonana w specjalnej fotobudce.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl