Warsztaty artystyczne dla dzieci i bezpłatna wrotkarnia – zaprasza Port Łódź


Warsztaty artystyczne dla dzieci i bezpłatna wrotkarnia – zaprasza Port Łódź
2018-08-13
Jeszcze przez trzy tygodnie na Patio Portu Łódź działać będzie bezpłatna wrotkarnia wyposażona w profesjonalny tor do jazdy i niezbędny sprzęt.

Centrum zaprasza ponadto do korzystania ze strefy relaksu i placu zabaw dla maluchów z dmuchanym zamkiem. Natomiast już w najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których nauczą się własnoręcznie wykonywać medaliki i bransoletki. 

Stanowiska warsztatowe, profesjonalne animatorki i udostępnione dzieciom kolorowe materiały – tak w sobotę (18 sierpnia) przebiegać będą warsztaty artystyczne dedykowane najmłodszym. Port Łódź zaprasza dzieci na Patio w godzinach 12:00 – 20:00. Prowadzący zajęcia pokażą najmłodszym, jak własnoręcznie zrobić swoją własną kolorową biżuterię. Każdy mały artysta będzie mógł przygotować pod okiem animatorek wymarzoną bransoletkę lub medalik o wybranym kształcie, wielkości i kolorze.

Każdego dnia na Patio czynna jest także bezpłatna wrotkarnia, która zaprasza dorosłych i dzieci w godzinach 12:00 – 20:00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Wrotkarze mają tu do dyspozycji profesjonalny tor do jazdy, wypożyczalnię sprzętu oraz kaski i ochraniacze. W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę handlową można tu również bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów.

Natomiast w strefie relaksu, zlokalizowanej w pobliżu urokliwej fontanny, jeszcze do 2 września korzystać można z leżaków, hamaków oraz koszy plażowych. Z kolei dla lubiących czynny wypoczynek, Port Łódź udostępnił na swoich terenach zewnętrznych boisko do gry w siatkówkę plażową, plenerową siłownię oraz profesjonalną strefę treningową dla psów, w której każdy właściciel czworonoga może aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dodatkowo, przypominamy, że w najbliższą środę, 15 sierpnia przypada Święto WNMP oraz Święto Wojska Polskiego. Tego dnia Port Łódź będzie nieczynny z wyłączeniem klubu fitness Fit Fabric, który zaprasza w godzinach 8.00-20.00 i toru kartingowego na tyłach Centrum ( 10.00-21.00).Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl